Livescores.az Menu

Tomorrow Games

Settings:
Live | Today | Yesterday | Tomorrow | Not Started | Finished
Refresh [ 06:27:17 Change ]
- Chat (16 online) New!
English Premier League
21:30 Southampton ?-? Manchester City
19:00 Manchester United ?-? West Ham United
19:00 Brentford ?-? Wolves
19:00 Leeds United ?-? Newcastle United
16:30 Everton ?-? Aston Villa
00:00 Watford ?-? Norwich City
German Bundesliga
21:30 VfL Bochum ?-? FC Koln
18:30 TSG Hoffenheim ?-? Borussia Dortmund
18:30 Greuther Furth ?-? FSV Mainz 05
18:30 SC Freiburg ?-? VfB Stuttgart
18:30 Borussia Monchengladbach ?-? Union Berlin
18:30 Bayer Leverkusen ?-? Augsburg
Spanish La Liga
21:30 Sevilla ?-? Celta Vigo
19:15 Villarreal ?-? Mallorca
17:00 Levante ?-? Cadiz
00:00 RCD Espanyol ?-? Real Betis
England Championship
19:00 Blackpool ?-? Millwall
19:00 Swansea City ?-? Preston North End
19:00 West Bromwich(WBA) ?-? Peterborough United
19:00 Bournemouth AFC ?-? Hull City
19:00 Sheffield United ?-? Luton Town
19:00 Coventry City ?-? Queens Park Rangers (QPR)
19:00 Birmingham City ?-? Barnsley
19:00 Reading ?-? Huddersfield Town
19:00 Stoke City ?-? Fulham
16:30 Bristol City ?-? Cardiff City
16:30 Nottingham Forest ?-? Derby County
France Ligue 1
19:59 Stade Brestois ?-? Lille
00:00 Lyon ?-? Saint Etienne
Italian Serie A
23:45 Lazio ?-? Atalanta
21:00 Inter Milan ?-? Venezia
18:00 Genoa ?-? Udinese
Turkey Super Lig
19:59 Istanbul Buyuksehir Belediyesi ?-? Goztepe
17:00 Sivasspor ?-? Fenerbahce
17:00 Adana Demirspor ?-? Karagumruk
14:30 Yeni Malatyaspor ?-? Besiktas JK
14:30 Antalyaspor ?-? Gazisehir Gaziantep
England League 1
19:00 Burton Albion ?-? AFC Wimbledon
19:00 Rotherham United ?-? Cheltenham Town
19:00 Milton Keynes Dons ?-? Doncaster Rovers
19:00 Oxford United ?-? Sheffield Wednesday
19:00 Plymouth Argyle ?-? Lincoln City
19:00 Shrewsbury Town ?-? Bolton Wanderers
19:00 Sunderland A.F.C ?-? Portsmouth
19:00 Ipswich Town ?-? Accrington Stanley
19:00 Wigan Athletic ?-? Gillingham
19:00 Charlton Athletic ?-? Fleetwood Town
19:00 Cambridge United ?-? Crewe Alexandra
19:00 Morecambe ?-? Wycombe Wanderers
England Southern Premier League
19:00 Yate Town ?-? Hartley Wintney
19:00 Dorchester Town ?-? Chesham United
19:00 Gosport Borough ?-? Harrow Borough
19:00 Hendon ?-? Poole Town
19:00 Kings Langley ?-? Farnborough Town
19:00 Merthyr Town ?-? Metropolitan Police
19:00 Salisbury FC ?-? Weston Super Mare
19:00 Swindon Supermarine ?-? Walton Casuals
19:00 Truro City ?-? Hayes Yeading United
19:00 Wimborne Town ?-? Tiverton Town
19:00 Beaconsfield SYCOB ?-? Taunton Town
England Conference North Division
19:00 Alfreton Town ?-? Blyth Spartans
19:00 Brackley Town ?-? Chorley FC
19:00 Farsley Celtic ?-? Hereford United
19:00 Gateshead ?-? Leamington
19:00 Bradford Park Avenue ?-? Kettering Town
19:00 Gloucester City ?-? Southport FC
19:00 Kidderminster Harriers ?-? York City
19:00 Curzon Ashton FC ?-? Chester FC
19:00 AFC Fylde ?-? Guiseley
19:00 AFC Telford United ?-? Darlington
P22/01 19:00 Spennymoor Town ?-? Boston United
International Friendly
01:00 Bolivia ?-? Trinidad Tobago
England League 2
19:00 Harrogate Town ?-? Oldham Athletic
19:00 Salford City ?-? Colchester United
19:00 Hartlepool United ?-? Stevenage Borough
19:00 Leyton Orient ?-? Port Vale
19:00 Scunthorpe United ?-? Newport County
19:00 Sutton United ?-? Northampton Town
19:00 Rochdale ?-? Bradford City
19:00 Barrow ?-? Mansfield Town
19:00 Crawley Town ?-? Tranmere Rovers
19:00 Walsall ?-? Exeter City
19:00 Forest Green Rovers ?-? Carlisle United
17:00 Swindon Town ?-? Bristol Rovers
Holland Jupiler League
19:30 Emmen ?-? NAC Breda
England Northern Premier League
19:00 Atherton Collieries ?-? Stafford Rangers
19:00 Matlock Town ?-? Bamber Bridge
19:00 Basford Utd ?-? Nantwich Town
19:00 Mickleover Sports ?-? Witton Albion
19:00 FC United of Manchester ?-? Stalybridge Celtic
19:00 Morpeth Town ?-? Buxton FC
19:00 Radcliffe Borough ?-? Gainsborough Trinity
19:00 Scarborough ?-? Grantham Town
19:00 Ashton United ?-? Lancaster City
19:00 Warrington Town AFC ?-? South Shields
19:00 Hyde F.C. ?-? Whitby Town
England Conference
21:20 Dagenham Redbridge ?-? Stockport County
19:00 Chesterfield ?-? Aldershot Town
19:00 Grimsby Town ?-? Bromley
19:00 Woking ?-? Wealdstone FC
19:00 Maidenhead United ?-? Halifax Town
19:00 Altrincham ?-? Torquay United
19:00 Yeovil Town ?-? Wrexham
19:00 Solihull Moors ?-? Dover Athletic
19:00 Boreham Wood ?-? Weymouth
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
19:00 Haringey Borough ?-? Leatherhead
19:00 Bishop s Stortford ?-? East Thurrock United
19:00 Worthing ?-? Hornchurch
19:00 Kingstonian ?-? Enfield Town
19:00 Bognor Regis Town ?-? Potters Bar Town
19:00 Bowers Pitsea ?-? Merstham
19:00 Cheshunt ?-? Horsham
19:00 lewes ?-? Brightlingsea Regent
19:00 Cray Wanderers ?-? Carshalton Athletic FC
19:00 Folkestone ?-? Wingate Finchley
19:00 Margate ?-? Corinthian Casuals
England Conference South Division
19:00 Billericay Town ?-? Havant Waterlooville
19:00 Braintree Town ?-? Slough Town
19:00 Dartford ?-? Hampton Richmond Borough
19:00 Hungerford Town ?-? Chelmsford City
19:00 St Albans City ?-? Maidstone United
19:00 Tonbridge Angels ?-? Hemel Hempstead Town
19:00 Dorking ?-? Ebbsfleet United
19:00 Dulwich Hamlet ?-? Concord Rangers
19:00 Bath City ?-? Eastbourne Borough
P22/01 19:00 Welling United ?-? Oxford City
German Bundesliga 2
23:30 Erzgebirge Aue ?-? Schalke 04
16:30 Hansa Rostock ?-? Heidenheimer
16:30 SC Paderborn 07 ?-? Werder Bremen
16:30 Ingolstadt ?-? Darmstadt
Portugal Primeira Liga
22:00 CD Tondela ?-? Vizela
19:30 Moreirense ?-? Santa Clara
01:15 Pacos de Ferreira ?-? Boavista FC
Spanish Segunda Division
21:15 Fuenlabrada ?-? Las Palmas
19:00 Real Zaragoza ?-? Real Valladolid
00:00 Tenerife ?-? Real Oviedo
Persian Gulf Pro League
18:30 Persepolis ?-? Foolad Khozestan
16:30 Persepolis Pakdasht ?-? Esteghlal Tehran
15:30 Mes Rafsanjan ?-? Sepahan
Scotland FA Cup
21:30 Alloa Athletic ?-? Celtic FC
19:00 Kilmarnock ?-? Dundee United
19:00 Clydebank FC ?-? Annan Athletic
19:00 Aberdeen ?-? Edinburgh City
19:00 Kelty Hearts ?-? Saint Johnstone
19:00 Partick Thistle ?-? Airdrie United
19:00 Ayr United ?-? Saint Mirren
19:00 Arbroath ?-? Darvel FC
19:00 Livingston ?-? Ross County
19:00 Dumbarton ?-? Dundee
19:00 Banks o Dee ?-? Raith Rovers
19:00 Motherwell ?-? Greenock Morton
19:00 Peterhead ?-? East Kilbride
16:30 Auchinleck Talbot ?-? Heart of Midlothian
German 3.Liga
17:00 Kaiserslautern ?-? BFC Viktoria 1889
17:00 Te Cu Kukuh Atta Seip ?-? TSV 1860 Munchen
17:00 Viktoria koln ?-? SC Verl
17:00 SV Wehen Wiesbaden ?-? VfL Osnabruck
17:00 Wurzburger Kickers ?-? SV Waldhof Mannheim
17:00 Eintracht Braunschweig ?-? Hallescher FC
Belgian Pro League
23:45 Charleroi ?-? KAA Gent
21:30 Sint-Truidense ?-? Seraing United
21:30 Beerschot Wilrijk ?-? Oud Heverlee
19:15 Kortrijk ?-? KAS Eupen
Italian Serie B
19:15 Perugia ?-? Pordenone Calcio SSD
17:00 Monza ?-? Reggina
17:00 Cosenza Calcio 1914 ?-? Ascoli
17:00 Spal ?-? Pisa
17:00 Como ?-? Crotone
17:00 Alessandria ?-? Benevento
17:00 Brescia ?-? Ternana
France Ligue 2
22:00 Amiens ?-? Guingamp
22:00 Bastia ?-? Toulouse
22:00 USL Dunkerque ?-? Sochaux
22:00 Valenciennes ?-? Nancy
22:00 Le Havre ?-? Rodez Aveyron
22:00 Pau FC ?-? Nimes
22:00 Dijon ?-? Quevilly
18:00 AJ Auxerre ?-? Paris FC
P22/01 22:00 Grenoble ?-? Chamois Niortais
Greece Super League A
21:30 Ionikos ?-? Panathinaikos
19:15 OFI Crete ?-? Panaitolikos Agrinio
Holland Eredivisie
23:00 SC Heerenveen ?-? PEC Zwolle
23:00 AZ Alkmaar ?-? SC Cambuur
21:45 Vitesse Arnhem ?-? Groningen
Thai Premier League
16:00 BG Pathum United ?-? Nong Bua Lamphu
15:00 Prachuap Khiri Khan ?-? Chiangrai United
15:00 Ratchaburi FC ?-? Muang Thong United
14:30 Samut Prakan City ?-? BEC Tero Sasana
Turkey 1. Lig
20:00 Ankaragucu ?-? Denizlispor
17:00 Altinordu ?-? Istanbulspor
14:30 Manisa BB Spor ?-? Genclerbirligi
14:30 Umraniyespor ?-? Menemen Belediye Spor
Primera Division de Mexico
07:00 Puebla ?-? Club Tijuana
07:00 Mazatlan FC ?-? Toluca
Argentina - Torneo Pentagonal de Verano
04:15 Boca Juniors ?-? Universidad de Chile
French Feminines D1
20:00 Montpellier (w) ?-? Lyon (w)
17:30 Bordeaux (w) ?-? Reims (w)
17:30 Issy FF (w) ?-? Guingamp (w)
17:30 ASJ Soyaux (w) ?-? Paris FC (w)
P22/01 17:30 Dijon w ?-? Fleury 91 (w)
UAE Division 1 Group A
17:10 Gulf Heroes FC ?-? Al-Jazira Al-Hamra
17:05 Masafi ?-? City Club
17:05 Masfut ?-? Dubba Al-Husun
Scottish Championship
19:00 Dunfermline Athletic ?-? Inverness
Primera Division de Colombiano-Apertura
05:05 Deportivo Pasto ?-? Millonarios
03:00 Independiente Santa Fe ?-? La Equidad
Turkey Bayanlar 1. Ligi
13:00 Yabancilar (w) ?-? Galatasaray SK (W)
Saudi Arabia Division 2
21:10 Al Dahab ?-? Al-Sadd FC(SA)
17:10 Al Entesar ?-? Al-Washm
16:55 Al-Riyadh ?-? Al-Sharq
16:45 Al Bukayriyah ?-? Al-Saqer
16:40 Tuwaiq ?-? Al-Arabi(KSA)
16:20 Al-Nojoom ?-? Al Liwaa
Greece National B
19:00 SKODA Xanthi ?-? Veria FC
16:45 Niki Volou ?-? Apollon Larissas
16:45 PAOK Saloniki B ?-? Trikala
16:45 Almopos Arideas ?-? Olympiakos Piraeus B
Hong Kong Premier League
P22/01 11:00 Kitchee ?-? Southern District
Scottish Division One
19:00 Clyde ?-? Queen s Park
Brasil Copa SP Juniores
03:00 Santos (Youth) ?-? America MG (Youth)
Spanish Bizkaia-Tercera Division
22:00 EMD Aceuchal ?-? Jerez
22:00 CD Roces ?-? CD Covadonga
21:45 AD Complutense Alcala ?-? CF Pozuelo Alarcon
20:30 Las Palmas C ?-? La Quadra
19:59 Amurrio ?-? Santutxu FC
19:59 UD Poblense ?-? Portmany
19:59 FC Vilafranca ?-? UE Castelldefels
19:59 CF Platges De Calvia ?-? CD Manacor
19:59 Sevilla C ?-? UD Los Barrios
19:59 FC Asco ?-? EC Granollers
19:30 CD Villacanas ?-? Manchego Ciudad
19:00 Salamanca B ?-? Ciudad Rodrigo
19:00 Samanod ?-? AD Siete Villas
19:00 San Rafael ?-? CE Felanitx
19:00 Valle de Egues ?-? Avance Ezcabarte
19:00 San Jodie ?-? Inter Ibiza
19:00 Llosetense ?-? CD Serverense
19:00 CD Beti Onak ?-? Pamplona
18:45 CF Rapid De Murillo ?-? Casalarreina
15:00 Ursaria ?-? Las Rozas
UEFA Futsal Championship
20:30 Spain Indoor Soccer ?-? Bosnia and Herzegovina Indoor
17:30 Georgia Indoor Soccer ?-? Azerbaijan Indoor Soccer
Italy C1
18:00 Pontedera ?-? Ancona
17:30 A.C. Reggiana 1919 ?-? Pistoiese
17:30 Cesena ?-? Viterbese
17:30 ACD Virtus Entella ?-? Gubbio
17:30 Vis Pesaro ?-? Teramo
17:30 Modena ?-? Fermana
17:30 Pescara ?-? Montevarchi
Scottish Division Two
19:00 Cowdenbeath ?-? Stranraer
Saudi Professional League
19:20 Al-Hazm ?-? Al Raed
16:35 Al-Feiha ?-? Al-Tai
Qatar League
20:15 Al-Sadd ?-? Al-Arabi SC
17:30 Al Khor SC ?-? Al-Sailiya
17:30 Al Duhail ?-? Al-Wakra
Malta Premier League
21:00 Gudja United ?-? Sliema Wanderers FC
19:00 Mosta FC ?-? Hibernians FC
17:00 Balzan FC ?-? Hamrun Spartans
Australia A-League
12:45 Sydney FC ?-? Perth Glory
P22/01 13:00 Melbourne City ?-? Sydney FC
P22/01 13:00 Perth Glory ?-? Newcastle Jets
P22/01 13:00 Western United FC ?-? Wellington Phoenix
P22/01 13:00 Central Coast Mariners ?-? Melbourne Victory
P22/01 13:00 FC Macarthur ?-? Western Sydney
Brazil Campeonato Baiano Division
23:00 Vitoria da Conquista BA ?-? Bahia de Feira BA
Romania Liga I
22:00 CS Universitatea Craiova ?-? Rapid Bucuresti
16:30 Chindia Targoviste ?-? FC Voluntari
Libyan Premier League
19:00 Al-Nasr Benghazi ?-? Al Ahli Benghzi
Albania Super league
17:00 KS Dinamo Tirana ?-? KF Tirana
17:00 KS Perparimi Kukesi ?-? Skenderbeu Korca
16:45 Partizani Tirana ?-? Kastrioti Kruje
16:45 Teuta Durres ?-? KF Laci
Cyprus 2 Division
16:30 Alki Oroklini ?-? Othellos Athienou
16:30 Asil Lysi ?-? Akritas Chloraka
16:30 E.N.Paralimniou ?-? Nea Salamis
16:30 Onisilos Sotiras ?-? Ermis Aradippou
Lebanese Premier League
16:15 Al-Ahed ?-? Al-Safa
Welsh Premier League
18:30 Barry Town United ?-? Flint Town
18:30 UWIC Inter Cardiff ?-? Bala Town F.C.
18:30 Newtown AFC ?-? Haverfordwest County
Northern Ireland Premier League
19:00 Dungannon Swifts ?-? Portadown
19:00 Ballymena United ?-? Warrenpoint Town
19:00 Coleraine ?-? Carrick Rangers
19:00 Linfield FC ?-? Glenavon Lurgan
Belgium Women 1st National
19:59 ASE de Chastre (w) ?-? Oud Heverlee Leuven II (w)
19:59 Anderlecht II (w) ?-? Famkes Merkem (w)
18:30 Ladies Genk B (w) ?-? KV Mechelen (w)
18:30 Kontich FC (w) ?-? RAEC Mons (w)
18:00 Moldavo (w) ?-? Gent B (w)
18:00 Royal FC Liege (w) ?-? Wuustwezel (w)
17:30 KSKV Zwevezele (w) ?-? KVK Tienen (w)
Estonia Cup
15:00 Vastseliina FC Tannem ?-? Tabasalu Charma
Scottish Highland Football League
19:00 Brora Rangers ?-? Brechin City
19:00 Strathspey Thistle ?-? Deveronvale
19:00 Clachnacuddin ?-? Keith
19:00 Formartine United ?-? Inverurie Loco Works
19:00 Forres Mechanics ?-? Nairn County
19:00 Wick Academy ?-? Rothes
19:00 Fort William ?-? Buckie Thistle FC
19:00 Huntly ?-? fraserburgh
19:00 Lossiemouth ?-? Turriff United
Portugal Segunda Liga
19:30 Varzim ?-? Academica Coimbra
15:00 Vilafranquense ?-? Nacional da Madeira
Israel Premier League
21:50 Maccabi Haifa ?-? Hapoel Jerusalem
20:00 Hapoel Hadera ?-? Hapoel Kiryat Shmona
19:20 Maccabi Tel Aviv ?-? Maccabi Netanya
17:00 Hapoel Natzrat Illit ?-? Hapoel Haifa
Tipsport Cup
16:00 FK MAS Taborsko ?-? SK Slovan Varnsdorf
13:30 Zlate Moravce ?-? FK Senica
13:30 Vyskov ?-? Brno
Belgian Second Division
23:45 Westerlo ?-? KMSK Deinze
Northern Ireland IFA Championship
19:00 Dundela ?-? Loughgall FC
19:00 HW Welders ?-? Queen s University
19:00 Ballinamallard United ?-? Newry City
19:00 Dergview FC ?-? Institute FC
18:00 Knockbreda ?-? Ballyclare Comrades
00:00 Ards FC ?-? Annagh United
Australia W-League
P22/01 10:05 Canberra United (w) ?-? Melbourne Victory (w)
Cyprus 1 Division
21:00 AEL Limassol ?-? Ethnikos Achnas FC
19:00 AEP Paphos ?-? Apollon Limassol FC
Mexico Youth U20
19:00 Monterrey U20 ?-? CDSyC Cruz Azul U20
19:00 Club America U20 ?-? Atlas U20
19:00 Leon U20 ?-? Pachuca U20
19:00 Chivas Guadalajara U20 ?-? Queretaro U20
Italian Campionato Nazionale Primavera
18:00 Bologna U20 ?-? Pescara Youth
P22/01 18:00 Verona U20 ?-? Napoli U20
P22/01 16:00 Inter Milan U20 ?-? Sampdoria Youth
P22/01 15:30 Torino U20 ?-? Lecce U20
P22/01 14:00 Spal U19 ?-? Juventus U20
Saudi Arabia Youth League
17:20 Al-Shabab (Youth) ?-? Al-Tai (Youth)
17:10 Ohud Medina Youths ?-? Al Wehda (Youth)
17:00 Arar (Youth) ?-? Al-Hilal (Youth)
16:45 Al Raed U20 ?-? Al-Ittihad (Youth)
16:40 Al-Faisaly Harmah Youth ?-? Al-Fath (Youth)
16:20 Al-Qadasiya (Youth) ?-? Al-Taawon Youths
16:20 Al-Ettifaq (Youth) ?-? Al Khaleej Youths
Malta First Division League
00:00 Vittoriosa Stars ?-? Mqabba FC
00:00 San Gwann ?-? Lija Athletic
00:00 Naxxar Lions ?-? St Georges
00:00 Zejtun Corinthians ?-? Rabat Ajax
00:00 Melita FC Saint Julian ?-? Pembroke Athleta
Spain Youth League
21:00 Real Aviles CF U19 ?-? Racing Santander U19
21:00 Real Sociedad U19 ?-? Tolosa CF U19
20:15 CE Europa U19 ?-? Girona U19
19:45 Seneca CF U19 ?-? Coria CF U19
19:00 Atletico Madrileno U19 ?-? La Nucia U19
19:00 UD La Cruz Villanovense U19 ?-? Alcorcon U19
19:00 Villegas U19 ?-? Mutilvera U19
19:00 Conquense U19 ?-? Valencia U19
17:00 Acodetti CF U19 ?-? Las Palmas U19
16:00 Las Zocas U19 ?-? CD Maspalomas U19
15:00 CD Sobradillo U19 ?-? Union Viera CF U19
15:00 Barcelona U19 ?-? Lleida Esportiu U19
15:00 Arucas CF U19 ?-? CD Marino U19
Egypt League Cup
19:00 Zamalek ?-? Ghazl El Mahallah
16:30 Pharco ?-? Talaea EI-Gaish
16:30 Ceramica Cleopatra FC ?-? Enppi
French Championnat Amateur
21:30 Vannes ?-? Caen II
21:30 Gobelins ?-? Entente Sannois
21:00 St Pryve St Hilaire ?-? Plabennec
21:00 Saint Quentin ?-? Metz B
21:00 Blois ?-? Saint Malo
21:00 Angouleme ?-? Mont-de-Marsan
21:00 Bobigny A.C. ?-? Schiltigheim
21:00 Canet Roussillon ?-? Bourges
21:00 Colomiers ?-? Angers II
21:00 Louhans-Cuiseaux ?-? Lyon Duchere
21:00 FC Nantes B ?-? Le Puy Foot 43 Auvergne
21:00 GRACES ?-? Monaco B
21:00 Chartres FC ?-? Romorantin
21:00 Fleury Merogis U.S. ?-? Beauvais
21:00 Marignane Gignac ?-? GFA Rumilly Vallieres
21:00 Hyeres ?-? Toulon
21:00 Voltigeurs Chateaubriant ?-? Granville
21:00 OLYMPIQUE DE MARSEILLE B ?-? Saint-Priest
21:00 Lorient B ?-? Versailles 78
21:00 CHAMALIERES ?-? Montpellier B
21:00 Guingamp B ?-? Vitre
21:00 Poissy As ?-? FC Rouen
20:00 Auxerre B ?-? ASM Belfortaine
20:00 Andrezieux ?-? Les Herbiers
20:00 Yzeure AS ?-? FC Bergerac
20:00 Lens B ?-? St. Maur Lusi
20:00 Stade Reims II ?-? Sainte Genevieve Sports
19:00 Lyonnais II ?-? Martigues
19:00 Haguenau ?-? Epinal
19:00 Jura Sud Foot ?-? Frejus St-Raphael
P22/01 21:00 Aubagne ?-? Chasselay M.D. Azergues
P22/01 21:00 Trelissac ?-? Avenir Sportif Beziers
Turkiye Lig3
14:00 Sivas Dort Eylul Belediyespor ?-? Serik Belediyespor
14:00 Bayburt Ozel Idare ?-? Turgutluspor
14:00 Bukaspor ?-? Akhisar Bld.Geng
14:00 Bodrumspor ?-? Diyarbakirspor
14:00 Erzincanspor ?-? Tarsus Idman Yurdu
14:00 Corum Belediyespor ?-? Ergene Velimese
14:00 Kirklarelispor ?-? Ankarademirspor
14:00 Amedspor ?-? Kirsehir Koyhizmetleri
14:00 S.Urfaspor ?-? Eskisehirspor
14:00 Somaspor ?-? Adiyamanspor
14:00 Hekimoglu Trabzon ?-? Inegolspor
14:00 Belediye Vanspor ?-? Afjet Afyonspor
14:00 Kahramanmarasspor ?-? Etimesgut Belediye Spor
14:00 Sariyer ?-? Sakaryaspor
14:00 Ankaraspor FK ?-? Nigde Belediyespor
14:00 Anadolu Selcukluspor ?-? Ispartaspor
13:30 Pazarspor ?-? Nazillispor
C22/01 21:00 Kastamonuspor ?-? Usakspor
Burundi League
17:00 Musongati FC ?-? Aigle Noir
17:00 Les Crocos ?-? Le Messager Ngozi
17:00 Athletico Olympic ?-? BS Dynamic
17:00 Flambeau de LEst ?-? Rukinzo FC
Wales FAW Championship
18:30 Ruthin Town FC ?-? Airbus UK Broughton
18:30 Conwy Utd ?-? Prestatyn Town FC
18:30 Llangefni town ?-? Llanrhaeadr
18:30 Briton Ferry Athletic ?-? Pontypridd
18:30 Llanidloes Town ?-? Colwyn Bay
18:30 Penrhyncoch ?-? Buckley Town
18:00 Cwmbran Celtic ?-? Trefelin
18:00 Llantwit Major ?-? Llanelli
18:00 Undy Athletic ?-? Taffs Well
Portugal Liga 3
23:30 Uniao Leiria ?-? Amora FC
21:00 Sporting CP B ?-? Cova Piedade
19:00 Pevidem SC ?-? Fafe
15:00 FC Felgueiras ?-? CF Canelas 2010
Angola Girabola League
18:30 Sporting de Benguela ?-? Recreativo Caala
18:30 Petro Atletico de Luanda ?-? Cuando Cubango
18:30 Interclube Luanda ?-? CRD Libolo
18:30 Academica Do Lobito ?-? Primeiro de Agosto
18:30 Sagrada Esperanca ?-? Progresso da Lunda Sul
18:30 Progresso ?-? Desportivo Huila
18:30 Sporting Cabinda ?-? Kabuscorp do Palanca
Iceland Championship
17:00 Breidablik ?-? HK Kopavogs
16:00 Akranes ?-? IBV Vestmannaeyjar
16:00 Keflavik ?-? Leiknir Reykjavik
Turkey 3. Ligi B
14:00 Sile Yildizspor ?-? Yesilyurt Belediyespor
14:00 Catalca Spor ?-? Kelkit Belediye Hurriyet
San Marino League
18:00 San Giovanni ?-? S.S Pennarossa
P22/01 18:00 Folgore/Falciano ?-? Fiorentino
P22/01 18:00 SP La Fiorita ?-? Murata
P22/01 18:00 Cailungo ?-? SP Domagnano
P22/01 18:00 SP Cosmos ?-? SS Virtus
P22/01 18:00 Faetano ?-? SP Libertas
P22/01 18:00 Tre Penne ?-? AC Juvenes
Holland Ligue 3
P22/01 18:30 GVVV Veenendaal ?-? Spakenburg
P22/01 18:30 Noordwijk ?-? Scheveningen
P22/01 18:30 HHC Hardenberg ?-? Kozakken Boys
P22/01 18:30 AFC ?-? Quick Boys
P22/01 18:30 TEC ?-? Jong Sparta Rotterdam (Youth)
P22/01 18:30 IJsselmeervogels ?-? De Treffers
P22/01 18:30 ASWH ?-? Koninklijke HFC
P22/01 18:30 Excelsior Maassluis ?-? Rijnsburgse Boys
P22/01 18:30 Katwijk ?-? Volendam (Youth)
Spanish Segunda Division B
22:00 CD Arenteiro ?-? Arosa SC
21:00 SD Laredo ?-? Sestao
20:00 Marino luanco ?-? Real Aviles
20:00 Bergantinos CF ?-? Union Langreo
19:30 UD Mutilve ?-? UD Logrones B
19:30 Burgos Promesas ?-? CD Ardoi Draw
19:00 Granada CF B ?-? Hercules
19:00 Leganes B ?-? UC Ceares
Mali Premiere Division
22:00 AS Olympique de Missira ?-? AS Police
19:59 Stade Malien de Bamako ?-? Lafia Club de Bamako
19:30 CS Duguwolofila ?-? Cercle de Bamako
Costa Rica 2.Liga
01:00 AD Carmelita ?-? San Jose Costa Rica
Ghana Premier League
19:00 Accra Lions ?-? Ashanti Gold
19:00 Karela United FC ?-? Accra Hearts of Oak
Belgian First Amateur Division
23:00 KFC Mandel United ?-? KSK Heist
23:00 Patro Eisden ?-? Olympic Charleroi
23:00 La Louviere Centre ?-? Sint-Eloois-Winkel
23:00 FCV Dender EH ?-? Dessel Sport
22:30 Thes Sport ?-? URS Lixhe-Lanaye
Reykjavik Football Tournament
18:00 KR Reykjavik ?-? Fram Reykjavik
18:00 Valur Reykjavik ?-? Fylkir
18:00 IR Reykjavik ?-? Throttur Reykjavik
Spanish Ladies Premier League B
21:30 Racing Santander II (W) ?-? CD Monte (w)
21:00 CD Achaman Santa Lucia (w) ?-? Las Majoreras (w)
20:30 Mislata CF (w) ?-? Murcia Feminas (w)
19:59 UD Geneto Del Teide (w) ?-? Puerto del Carmen (W)
19:00 Athletic Bilbao C (W) ?-? Mutilvera (W)
18:30 Arratia CD (w) ?-? Oiartzun KE (w)
15:00 CPM Friol (w) ?-? Victoria CF (W)
01:00 CFS La Garita (w) ?-? Union Viera CF (w)
Spain Primera Division RFEF
22:00 Barcelona B ?-? UCAM Murcia
22:00 SD Logrones ?-? Racing Santander
22:00 Real Valladol B ?-? CD Tudelano
22:00 Athletic Bilbao B ?-? Extremadura
22:00 Andorra CF ?-? UE Llagostera
20:00 Cultural Leonesa ?-? Real Union Irun
20:00 UD San Sebastian Reyes ?-? Celta vigo b
20:00 UE Cornella ?-? C.D. San Fernando Isleno
20:00 CD Alcoyano ?-? Real Madrid Castilla
P22/01 19:59 Albacete ?-? Sabadell
Belgium Women s Premier League
19:15 Club Brugge (w) ?-? Charleroi (w)
19:00 Eendracht Aalst (w) ?-? White Star Bruxelles (w)
17:00 Standard Liege (w) ?-? Anderlecht (w)
French Guiana Ligue 1
03:00 ASC Karib ?-? AS Etoile Matoury
Spain Segunda Women
23:00 Real Betis B (w) ?-? CD Juan Grande (w)
19:00 Atletico Madrid B (w) ?-? Seccio Esportiva AEM (w)
16:00 UD Granadilla Tenerife Sur B (w) ?-? Elche (w)
15:00 Cacereno (W) ?-? Madrid CFF II (w)
15:00 Alhama CF (w) ?-? Real Union de Tenerife (W)
15:00 RCD Espanyol (w) ?-? Osasuna (w)
UAE Division 2 Group A
17:00 LIWA FC ?-? LaLiga Academy HPC
Germany Regionalliga
18:30 Koln Am ?-? Rot-Weiss Oberhausen
17:05 Carl Zeiss Jena ?-? FC Lokomotive Leipzig
17:00 Sportfreunde Lotte ?-? Preuben Munster
17:00 Wegberg-Beeck ?-? VFB Homberg
17:00 SV Rodinghausen ?-? Fortuna Dusseldorf (Youth)
17:00 Wiedenbruck ?-? Uerdingen KFC 05
17:00 Rot-Weiss Ahlen ?-? Fortuna Koln
17:00 SV Straelen ?-? Bonner
17:00 Alemannia Aachen ?-? SV Lippstadt
17:00 Monchengladbach AM. ?-? Schalke 04 (Youth)
16:00 VfB Auerbach ?-? VSG Altglienicke
CAN W-U20
18:00 Cameroon (w)U20 ?-? Nigeria (w) U20
17:00 Uganda (w) U20 ?-? Ghana (w) U20
Kenya Premier League
16:00 Bidco United ?-? Ulinzi Stars Nakuru
16:00 Gor Mahia ?-? Nairobi Star City
16:00 KCB SC ?-? Posta Rangers
16:00 Bandari ?-? AFC Leopards
16:00 Vihiga Bullets ?-? Kariobangi Sharks
Italian Women Division 1
17:30 Empoli (w) ?-? Pomigliano (w)
17:30 Juventus (w) ?-? Fiorentina (w)
Estonia Winter Tournament
20:30 Tallinna FC Ararat TTU ?-? Viimsi MRJK
19:00 Tartu JK Maag Tammeka ?-? Vaprus Parnu
18:30 JK Tallinna Kalev ?-? FC Kuressaare
17:30 Tallinna JK Legion B ?-? Laanemaa Haapsalu
16:30 Viljandi Tulevik ?-? FC Maardu
16:30 Levadia Tallinn ?-? Tallinna JK Legion
14:30 Parnu JK ?-? Flora Tallinn II
13:15 Tartu Kalev ?-? Rapla JK Atli
Indian Super League
18:00 Chennai Titans ?-? Northeast United
Iceland Reykjavik Women s Tournament
16:00 Fram Reykjavik (w) ?-? Valur (w)
Thai Division 1 League
16:00 Nakhon Pathom FC ?-? Navy FC
15:30 Lampang FC ?-? Kasetsart FC
15:00 Phrae United FC ?-? Ayutthaya United
15:00 Lamphun Warrior ?-? Sukhothai
14:00 Trat FC ?-? Raj Pracha FC
Italian Youth League B
18:00 Frosinone U20 ?-? Pisa U19
P22/01 18:00 Udinese U20 ?-? Cittadella U20
P22/01 18:00 Sha LAN U19 ?-? Cesena U20
P22/01 18:00 Venezia F.C. Youth ?-? Virtus Entella U20
P22/01 18:00 Vicenza U20 ?-? Como U20
P22/01 18:00 Ternana u20 ?-? Ascoli U20
P22/01 18:00 Benevento (Youth) ?-? Spezia U20
P22/01 18:00 Brescia U20 ?-? S.S.D. Monza 1912 Youth
P22/01 18:00 Cosenza Calcio Youth ?-? Reggina U19
P22/01 18:00 Pordenone Youth ?-? Alessandria U19
P22/01 18:00 Crotone U19 ?-? Lazio U20
P22/01 18:00 Reggiana U20 ?-? US Cremonese U20
Liga de Elite
17:00 Lun Lok ?-? CF Benfica Macau
15:00 Casa De Portugal ?-? CD Monte Carlo
Jamaica Premier League
22:00 Humble Lions ?-? Siti Worley Garden J
Mexico Segunda Division
06:00 CD Alacranes de Durango ?-? Atletico Saltillo
00:00 Intel Paja ?-? Cafetaleros de Tapachula
Colombia Copa Premier
23:00 Fortaleza F.C ?-? Atletico Huila
England Southern League Central Division
19:00 Rushall Olympic ?-? Biggleswade Town
19:00 Stourbridge ?-? Royston Town
19:00 Stratford Town ?-? Tamworth
19:00 Alvechurch ?-? Rushden Diamonds
19:00 Banbury United ?-? Redditch United
19:00 Barwell ?-? Leiston FC
19:00 Coalville ?-? Bromsgrove Sporting FC
19:00 Lowestoft Town ?-? Nuneaton Borough
19:00 Hednesford Town ?-? Peterborough Sports
19:00 Needham Market ?-? Hitchin Town
Portugal U23
19:00 Vitoria Guimaraes U23 ?-? Coimbra EC U23
19:00 Belenenses U23 ?-? Famalicao U23
15:00 Vizela U23 ?-? Farense U23
15:00 Portimonense U23 ?-? Rio Ave U23
15:00 Benfica U23 ?-? Leixoes U23