Livescore.az

Today Games

Order by:
Live | Today | Yesterday | Tomorrow | Not Started | Finished
Refresh [ 16:42:53 Change ]
90+' Salgaocar Sports Club 0-1 Just Lang Ge Uthai Association
86' Zaqatala FK 1-1 FK MOIK Baku
84' FC Shevardeni 2 0-1 FC Gagra 1
82' Song Lam Nghe An U19 1-1 college JMG U19
82' Zaamin 0-1 FK Rubin (UZB)
56' FK Kosice 2 1-0 Trencin
54' Bunyodkor Tashkent(w) 2 0-1 Sevinch (w)
50' Murdoch University 0-2 Perth SC
HT Shahr Khodrou U23 1 1-0 Kian Babol U23 1
HT Sepahan Isfahan U23 2-0 Shahin Bushehr U23
HT Mes Kerman U23 0-0 FC Tip Takavaran U23 1
HT Rafsanjan U23 0-1 Zob Ahan U23
HT Partizan Belgrade U19 1 1-0 Radnicki Nis U19 2
27' Baderan Tehran FC 2-0 Arman Gohar Sirjan
42' Queens Park Rangers U23 2 1-0 Coventry City U23
42' Ipswich U23 0-0 Barnsley U23
42' Cardiff City U23 0-0 Sheffield Utd U23 1
42' Swansea City U23 1 0-1 Crewe Alexandra U23
42' Hungary (w) 0-0 Bosnia and Herzegovina (w)
42' Bristol City U23 1-1 Nottingham Forest U23
42' North Macedonia U19 2 0-0 Montenegro U19 1
27' Qashqai Shiraz 0-0 Persepolis Pakdasht
27' Chooka Talesh 0-0 Esteghlal Khozestan
27' Khooshe Talaee Sana Saveh 0-1 Shahin Bushehr
27' Malavan 0-0 Khouneh Be Khouneh
27' Navad Urmia 0-0 Fajr Sepasi
27' Mes krman 1-0 Shahrdari Astara
12' Esteghlal Mollasani 0-0 Kheybar Khorramabad
12' Pars Jonoubi Jam 0-0 Oxin Alborz
12' Pardubice 0-1 Synot Slovacko
23:45 SC Paysandu Para - CRB AL
23:30 CD Mafra - Casa Pia AC
23:30 9 de Octubre - Guayaquil City
23:10 AL-Rbeea Jeddah - Najran SC
23:05 Al-Tai - Al Bukayriyah
23:00 Chelsea - FC Porto
23:00 Paris Saint Germain (PSG) - Bayern Munchen
23:00 Al-Nasar - Al-Shabab(KUW)
23:00 Al-Arabi Club (KUW) - Al Kuwait SC
23:00 Gremio Anapolis - Itumbiara EC GO
23:00 Tres Lagoas - Chapadao
23:00 France (w) - USA (w)
22:45 Chesterfield - Boreham Wood
22:45 Weymouth - Aldershot Town
22:45 Woking - Bromley
22:45 Northern Ireland (w) - Ukraine (w)
22:45 Derry City - Shamrock Rovers
22:45 Portadown - Dungannon Swifts
22:45 Warrenpoint Town - Carrick Rangers
22:45 Glentoran FC - Coleraine
22:45 Barry Town United - The New Saints
22:45 Caernarfon - Connahs Quay Nomads FC
22:45 Pen-y-Bont FC - Bala Town F.C.
22:45 UWIC Inter Cardiff - Newtown AFC
22:45 Flint Town - Newi Cefn Druids
22:45 Haverfordwest County - Aberystwyth Town
22:45 Al-Kawkab - Al-Nahdha
22:45 Fiorentino - SP La Fiorita
22:45 AC Juvenes - Folgore/Falciano
22:45 Murata - Faetano
22:45 San Giovanni - SP Libertas
22:35 Al-adalh - Uhud
22:30 Al Khaleej Club - Al-Feiha
22:30 Al Sahel - Hajer
22:30 Argentino de Merlo - Club Lujan
22:30 Central Cordoba De Rosario - San Martin Burzaco
22:30 Excursionistas - Sportivo Italiano
22:30 Leandro N Alem - Deportivo Espanol
22:30 Sood G - CA Atlas
22:25 FC Dornbirn 1913 - Austria Lustenau
22:15 Cusco FC - Sport Boys
22:15 Wales (w) - Denmark (w)
22:15 England (w) - Canada (w)
22:00 Rotherham United - Queens Park Rangers (QPR)
22:00 Oxford United - Shrewsbury Town
22:00 Doncaster Rovers - Burton Albion
22:00 Blackpool - Accrington Stanley
22:00 Rochdale - Swindon Town
22:00 Lincoln City - Milton Keynes Dons
22:00 Barrow - Exeter City
22:00 Bradford City - Crawley Town
22:00 Newport County - Carlisle United
22:00 Salford City - Bolton Wanderers
22:00 Harrogate Town - Leyton Orient
22:00 Walsall - Tranmere Rovers
22:00 Solihull Moors - Notts County
22:00 Dagenham Redbridge - Eastleigh
22:00 Halifax Town - Wrexham
22:00 Stockport County - Kings Lynn
22:00 Sutton United - Torquay United
22:00 Tottenham Hotspur U18 - West Bromwich U18
22:00 Boulogne - Sete FC
22:00 Queen of South - Raith Rovers
22:00 Partick Thistle - Clyde
22:00 Airdrie United - Forfar Athletic
22:00 Albion Rovers - Cowdenbeath
22:00 Edinburgh City - Brechin City
22:00 Queen s Park - Annan Athletic
22:00 Stenhousemuir - Elgin City
22:00 Stirling Albion - Stranraer
22:00 Switzerland (w) - Czech (w)
22:00 CD Vera - Atletico Victoria
21:30 AFC Wimbledon - Ipswich Town
21:30 Morecambe - Scunthorpe United
21:00 Sheffield Wednesday - Swansea City
21:00 Crewe Alexandra - Portsmouth
21:00 Wigan Athletic - Sunderland A.F.C
21:00 SV Elversberg - Eintracht Stadtallendorf
21:00 Dunfermline Athletic - Dundee
21:00 GIF Sundsvall - Helsingborg
21:00 Spain (w) - Mexico (w)
20:30 Huddersfield Town - Bournemouth AFC
20:30 Italy Indoor Soccer - Montenegro Indoor Soccer
20:30 FAC Team Fur Wien - SK Vorwarts Steyr
20:30 SV Horn - FC Wacker Innsbruck
20:30 Kapfenberg - Lafnitz
20:30 Roskilde Boldklub - Ledoje-Smorum Fodbold
20:30 Poland (w) - Sweden (w)
20:30 Netherland (w) - Australia (w)
20:10 SKU Amstetten - SG Austria Klagenfurt
19:59 Primeiro de Agosto - Benfica Lubango
19:59 Karmiotissa Polemidion - Ethnikos Achnas FC
19:59 Banga Gargzdai - Alytis Alytus Dainava
19:59 Astra Giurgiu - Dinamo Bucuresti
19:59 Altinordu - Adana Demirspor
19:59 Giresunspor - Keciorengucu
19:59 Michigan Stars - San Diego 1904 FC
19:59 AB Argir - HBTorshavn II
19:59 Falcons FC - Team Rhino FC
19:59 Latrikunda Utd - Young Africans FC
19:59 Steve Biko - SK East BI
19:59 Chile (w) - Cameroon (w)
19:59 Adama City - Hadiya Hossana
19:59 Primeiro de Agosto - Recreativo Caala
19:30 Moldova Indoor Soccer - Slovakia Indoor Soccer
19:30 Slavia Sofia - Arda
19:30 NK Krk - NK BUJE
19:15 NK Olimpija Ljubljana - ASK Bravo Publikum
19:10 Finland Indoor Soccer - Belgium Indoor Soccer
19:00 Belarus Indoor Soccer - Hungary Indoor Soccer
19:00 Lugano - Luzern
19:00 HJK Helsinki - AC Oulu
19:00 Varbergs BoIS U21 - Elfsborg U21
19:00 Stal Stalowa Wola - Hetman Zamosc
19:00 HJK Helsinki - AC Oulu
18:00 Cremonese - Empoli
18:00 Russia (w) - Portugal (w)
18:00 Baltija Panevezys - Hegelmann Litauen
18:00 Trelleborg U21 - Kalmar U21
18:00 SR Brasov - Odorheiu Secuiesc
18:00 Italy (w) - Iceland (w)
18:00 Germany (w) - Norway (w)
17:30 Zlate Moravce - MSK Zilina
17:30 FK Csikszereda Miercurea Ciuc - Universitatea Craiova
17:30 Chirag United Kerala - Kerala Police
17:00 Pretoria Callies - Cape Umoya United
17:00 Pretoria Univ - JDR Stars
17:00 Real Kings - Polokwane City FC
17:00 Richards Bay - Free State Stars
17:00 Millwall U23 - Birmingham City U23
17:00 URA Kampala - Kampala City Council FC
17:00 Onduparaka FC - Airtel Kitara FC
17:00 BUL FC - Kyetume
17:00 Mbarara City - Malaba youth Football
17:00 Vipers - Busoga United
17:00 Fasil Kenema - Bahir Dar Kenema FC
17:00 Biashara United FC - Coastal Union
17:00 Pro Sesto U19 - Renate U19
17:00 South Africa (w) - Botswana (w)
17:00 Ethiopia (w) - South Sudan (w)
17:00 Sportist Svoge - FC Hebar Pazardzhik
17:30 Chievo U19 - Reggiana U20
17:00 Alsinaat Alkahrabaiya - Al Zawraa
02:30 Pottu Via Ho - Club Atletico Porteno
F13/04 01:00 Plaza Amador (w) 3 5-0 Alianza FC Panama (w)
F13/04 00:10 Los Andes 1-0 Villa San Carlos 3
F13/04 00:30 FBC Melgar 1 0-0 Inti Gas Deportes 5
F13/04 02:00 Barcelona SC(ECU) 3-0 Sociedad Deportiva Aucas
F13/04 01:00 Universidad de Concepcion 2 3-3 Santiago Morning 3
F13/04 01:15 Curico Unido 2 1-1 CSD Antofagasta 1
F13/04 01:30 Bucaneros FC 2 3-2 Yoro FC 1
F13/04 02:00 Lanus 1 6 1-3 Newells Old Boys 3
F13/04 02:00 CA Huracan 2 3-0 Sarmiento Junin
F13/04 02:00 Criciuma 4 2-0 Metropolitano SC 2
F13/04 03:00 Guarani CA 3 2-0 River Plate (PAR) 1
F13/04 03:00 Sao Paulo 5 1-0 Bragantino 2
F13/04 03:00 Deportivo Capiata 0-3 Independiente Luque
F13/04 04:00 SD Atletico Nacional (w) 1 3-0 Costa Del Este FC (W) 1 1
F13/04 03:55 CA Independiente de la Chorrera (W) 3 1-3 Atletico Chiriqui (w)
F13/04 04:10 Almirante Brown 1 4 1-0 Nueva Chicago 4
F13/04 04:15 Atletico Tucuman 4 2-0 Velez Sarsfield 2
F13/04 04:45 Bocofilo Bochazo 2 1-4 Argentina Quilmes Rafaela 1
F13/04 05:00 Tauro FC (w) 1 3-0 Sporting San Miguelito (W) 1
F13/04 05:00 Deportes Tolima 2 0-0 Atletico Bucaramanga 1
F13/04 06:05 Pachuca 2 1-3 Puebla 2
F13/04 12:00 Kyzylzhar Petropavlovsk 3 1-2 FK Aktobe Lento 3
F13/04 12:00 China (w) 1-2 Korea Rep (w)
F13/04 12:30 Centenary Stormers Reserves 2 2-0 The Gap FC Reserve 2
F13/04 12:30 PVF Vietnam U19 3-0 An Giang U19 1
F13/04 13:00 Westside grovelli 3-1 Redcliffe PCYC
F13/04 13:00 Richmond 0-2 Dandenong City SC
F13/04 13:00 Teviot Downs 0-6 Bethania Rams SC
F13/04 13:05 Newcastle Jets 2 1-1 Perth Glory 2
F13/04 13:00 Preston Lions (w) 1 3-0 Boroondara Eagles (w) 2
F13/04 13:00 PCYC Parramatta Eagles 3 3-2 Dulwich Hill SC 2
F13/04 13:15 Hills Brumbies 1-2 Blacktown Spartans
F13/04 13:30 FQ QAS (w) 1-2 Brisbane City (w)
F13/04 13:30 Mitchelton (w) 1 1-5 Gold Coast city (w) 1
F13/04 13:30 Logan Metro 2 0-2 Queensland Lions SC 1
F13/04 13:30 Brighton Bulldogs Fc 3 1-4 Bardon Latrobe 1
F13/04 13:30 Capalaba (w) 2 2-3 Virginia United SC (w)
F13/04 13:30 St George Willawong FC 2 8-3 AC Carina 3
F13/04 13:30 Pine Hills 1 3-2 Caloundra 2
F13/04 13:30 Ipswich knights SC 2-0 Moggill FC
F13/04 13:30 Tarragindi Tigers 1 1-4 Capalaba Bulldogs
F13/04 13:30 Kangaroo Point Rovers FC 3 3-1 Oxley United 2
F13/04 13:40 Slovenia (w) 1 5-0 Slovakia (w) 3
F13/04 14:00 Krylia Sovetov II 3 0-2 Dinamo Barnaul
F13/04 14:00 Baia Zugdidi 2 2-1 FC Merani Tbilisi 2
F13/04 14:05 Braga U23 2 3-2 Maritimo U23 3
F13/04 14:05 Wollongong United 3-2 SD Raiders FC 4
F13/04 14:00 FC Shakhtyor Karagandy 2 1-2 Akzhayik Oral 2
F13/04 14:30 Tuzlaspor 1 5-2 Eskisehirspor 2
F13/04 14:30 Centenary Stormers 2 2-1 The Gap BPL 1
F13/04 14:30 Kerala Blasters II 3 4-1 Kovalam FC 3
F13/04 14:30 North Star 7-1 Virginia United 2
C13/04 22:45 Macclesfield Town - Hartlepool United
TBD13/04 16:00 FC Cahul-2005 - CSF Baliti
TBD13/04 16:00 FC Sheriff B - Flacara Falesti
TBD13/04 15:30 Foolad Khuzestan FC U23 - Aluminium Arak U23
TBD13/04 15:15 FK Bashkimi - Milano
TBD13/04 15:00 Lori Vanadzor - FC Avan Academy
TBD13/04 15:00 Kecskemeti TE U19 - Pecsi MFC U19
TBD13/04 14:00 Lambton Jaffas Reserves - Edgeworth Eagles Reserves
TBD13/04 14:00 BTM FC - BUFC
TBD13/04 13:30 Palm Beach - Magic United TFA
TBD13/04 13:30 Toowong (w) - Caboolture FC (w)
TBD13/04 12:00 RWF - CIL
P13/04 22:45 Barnet - Dover Athletic
P13/04 22:45 Yeovil Town - Maidenhead United
P13/04 22:45 Dulwich Hamlet - Dorking
P13/04 22:45 Billericay Town - Welling United
P13/04 22:45 Chippenham Town - Oxford City
P13/04 22:45 Concord Rangers - Braintree Town
P13/04 22:45 Eastbourne Borough - Tonbridge Angels
P13/04 22:45 Hemel Hempstead Town - Hampton Richmond Borough
P13/04 22:45 Hungerford Town - Slough Town
P13/04 22:45 Maidstone United - Ebbsfleet United
P13/04 22:45 St Albans City - Dartford
P13/04 22:45 Alfreton Town - Chester FC
P13/04 22:45 Boston United - Gloucester City
P13/04 22:45 Brackley Town - Leamington
P13/04 22:45 Farsley Celtic - Southport FC
P13/04 22:45 Gateshead - Darlington
P13/04 22:45 Guiseley - Spennymoor Town
P13/04 22:45 Hereford United - AFC Telford United
P13/04 22:45 Kettering Town - Kidderminster Harriers
P13/04 22:45 York City - Blyth Spartans
P13/04 20:30 Famalicao U23 - Belenenses U23
P13/04 17:00 Vaprus Parnu - Tallinna JK Legion
P13/04 12:00 Se Wan Boy - Noravank
P13/04 12:00 Urartu II - FC West Armenia