livescores.az

Finished Games

Order by:
| Live | Today | Yesterday | Tomorrow | Not Started | Finished
Refresh [ 17:14:12 Change ]
Spanish La Liga
F04/12 00:00 Granada CF 2 2-1 Alaves 2
Argentine Division 1
F04/12 04:30 Velez Sarsfield 2 0-0 Patronato Parana 4
F04/12 02:15 Colon de Santa Fe 3-0 Atletico Tucuman
F04/12 02:15 Central Cordoba SDE 4 2-0 Union Santa Fe 1
Turkish Super Liga
F04/12 14:30 Alanyaspor 2 0-1 Sivasspor 1 3
England Conference North Division
P04/12 19:00 Kidderminster Harriers ?-? Farsley Celtic
International Club Friendly
F04/12 13:15 SC Znojmo 5-0 Otrokovice
Brazil Serie A
F04/12 04:00 Fortaleza 2 1-0 Juventude
F04/12 03:00 Sport Club Recife PE 2 1-1 Flamengo 3
F04/12 03:00 Chapecoense SC 2 0-1 Atletico Clube Goianiense 3
F04/12 02:00 Atletico Paranaense 4 1-0 Cuiaba 1 7
J-League Division 1
F04/12 09:00 Kashiwa Reysol 2-3 Oita Trinita
F04/12 09:00 FC Tokyo 1 0-0 Avispa Fukuoka
F04/12 09:00 Yokohama Marinos 1 1-1 Kawasaki Frontale
F04/12 09:00 Yokohama FC 0-1 Consadole Sapporo
F04/12 09:00 Shimizu S-Pulse 1 2-1 Cerezo Osaka 2
F04/12 09:00 Nagoya Grampus 3 0-0 Urawa Red Diamonds
F04/12 09:00 Vegalta Sendai 0-1 Kashima Antlers 3
F04/12 09:00 Tokushima Vortis 3 2-4 Hiroshima Sanfrecce
F04/12 09:00 Sagan Tosu 1 0-2 Vissel Kobe
F04/12 09:00 Gamba Osaka 0-0 Shonan Bellmare 1
England Conference
P04/12 19:00 Halifax Town ?-? Kings Lynn
P04/12 19:00 Chesterfield ?-? Notts County
England Conference South Division
P04/12 19:00 Chelmsford City ?-? St Albans City
Portugal Primeira Liga
F04/12 01:15 Benfica 3 1-3 Sporting CP 6
Spanish Segunda Division
F04/12 00:00 SD Huesca 3-2 Real Valladolid 3
Russia Premier League
F04/12 15:00 Krylya Sovetov 1 0-1 CSKA Moscow 2
Chinese Football Association Jia League
F04/12 11:00 Nanjing City 2-0 Zibo Cuju F.C.
F04/12 10:30 Sichuan Jiuniu 4 0-2 Nantong Zhiyun 2
France Ligue 2
F04/12 00:00 Quevilly 2 2-1 Nancy 1 3
F04/12 00:00 Guingamp 3 3-2 Dijon 5
F04/12 00:00 Ajaccio 1 0-0 Valenciennes 3
F04/12 00:00 Sochaux 1 2-1 Pau FC 1 3
F04/12 00:00 Amiens 2 3-0 USL Dunkerque 2
F04/12 00:00 Grenoble 2 1-2 Le Havre 2
F04/12 00:00 Paris FC 1 1-0 Bastia 2
F04/12 00:00 Rodez Aveyron 2 1-0 Nimes 2
Korea League
F04/12 10:00 Pohang Steelers 3 1-2 FC Seoul 1
F04/12 10:00 Gangwon FC 2 2-1 Seongnam FC 3
F04/12 10:00 Gwangju Football Club 1 1-1 Incheon United
Poland Mloda Ekstraklasa
TBD04/12 15:00 Pogon Szczecin(Youth) ?-? Arka Gdynia (Youth)
TBD04/12 15:00 Polonia Warszawa (Youth) ?-? Lech Poznan (Youth)
TBD04/12 15:00 Cracovia Krakow (Youth) ?-? Gornik Zabrze (Youth)
TBD04/12 13:00 Zha Buse U19 ?-? Legia Warszawa (Youth)
Turkey 2 Ligi A
F04/12 14:30 Bandirmaspor 3 1-2 Genclerbirligi 4
F04/12 14:30 Erzurum BB 3 3-1 Istanbulspor 1
Czech Republic 2.Liga
P04/12 16:30 Chrudim ?-? FK Graffin Vlasim
P04/12 16:30 Lisen ?-? Vyskov
Poland Liga 1
P04/12 18:00 LKS Lodz ?-? Puszcza Niepolomice
Bulgaria Premier League
F04/12 14:30 Botev Vratsa 3 1-0 Beroe Stara Zagora 3
Spanish Bizkaia-Tercera Division
F04/12 15:00 Athletic Torrellano 4-1 UF Beniganim 2
F04/12 15:00 Atletico de Madrid B 4 2-1 Las Rozas 2
F04/12 14:30 Villarreal C 1 0-1 Valencia CF Mestalla 5
F04/12 01:00 Villa Santa Brigida 4 3-0 Union Viera 5
F04/12 00:00 Ciudad de Murcia 4 3-0 Huercal 3
CAF U-17 Championship
F04/12 15:00 Angola U17 1-0 Botswana U17
Primera Division de Venezuela
C04/12 23:00 Atletico Venezuela ?-? Academia Puerto Cabello
Algeria U20 Youth League
F04/12 14:30 MC EI Eulma U21 3 2-1 JSM Skikda U21 1
F04/12 14:10 ES Ben Aknoun U21 2 1-1 SKAF Khemis Miliana U21 3
F04/12 14:10 MO Bejaia U21 3-0 USM Annaba U21 2
F04/12 14:10 RC Kouba U21 2 2-1 CR Temouchent U21 4
F04/12 14:00 MCB Oued Sly U21 4 2-1 GC Mascara U21 1 2
F04/12 14:00 CA Batna U21 1 3-0 NRB Teleghma U21 1
F04/12 13:55 Hamra Annaba U21 2 1-3 CA Bordj Bou Arreridj U21 1
TBD04/12 14:00 MC Saida U21 ?-? USM Bel Abbes U21
TBD04/12 14:00 USM Khenchela U21 ?-? US Chaouia U21
Israel Youth League
F04/12 15:00 Bnei Sakhnin U19 2 4 1-2 Ashdod MS U19 1
F04/12 14:00 Hapoel Tel Aviv U19 3 5-1 Hapoel Kiryat Shmona U19 3
F04/12 13:55 Maccabi Tel Aviv U19 1-0 Hapoel Raanana Roei U19 3
F04/12 13:50 Maccabi Haifa Shmuel U19 2 2-0 Hapoel Kfar Saba U19
F04/12 13:30 FC Kfar Qasim U19 1 0-1 Maccabi Yaffo Kabilio U19 1
F04/12 13:15 Hapoel Hadera U19 1 3-0 Beitar Jerusalem Oren U19 1 1
F04/12 13:10 Hapoel Ramat Gan U19 1 3 2-0 Bnei Yehuda Tel Aviv U19 1
F04/12 13:00 Maccabi Petah Tikva Asis Dabid U19 1 4-0 Ironi Nesher U19 1 2
F04/12 13:00 Hapoel Beer Sheva U19 3 3-6 Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 1
F04/12 13:00 Beitar Nes Tubruk U19 2 4-1 Maccabi Ironi Kiryat Ata U19 3
F04/12 13:00 Hapoel Hod Hasharon U19 1 4-0 Hapoel Qiryat Ono U19 1
F04/12 13:00 Hapoel Akko U19 2 1-0 Hapoel Iksal Imad U19 2
F04/12 13:00 SC Haifa Robi Shapira U19 1 3 1-1 Hapoel Herzliya U19 1 1
F04/12 12:40 Football Club Nave Yosef U19 1 0-1 Maccabi Achi Nazareth U19 4
F04/12 12:30 Gadna Tel Aviv U19 2 4-0 Maccabi Ashdod U19 1
F04/12 10:30 Maccabi Herzliya U19 1-3 Hapoel Ashkelon U19 3
Uzbekistan Cup
F04/12 15:00 Pakhtakor 3 1-2 Nasaf Qarshi 1 1
Estonia Champions League
F04/12 15:00 Tallinna JK Legion 2 0-2 Trans Narva 2
Georgia Primera Division
F04/12 13:30 FC Saburtalo Tbilisi 1 5-1 Samtredia 1
F04/12 13:30 FC Telavi 1 2-1 FC Shukura Kobuleti 1 1
F04/12 13:30 Torpedo Kutaisi 2 4-1 Samgurali Tskh
Australia A-League
F04/12 12:45 Melbourne City 2 0-1 Western United FC 1
F04/12 12:45 Sydney FC 4 2-2 Newcastle Jets 1
F04/12 10:05 Brisbane Roar 4 0-0 Adelaide United 1 4
Algerian Ligue Professionnelle 1
P04/12 19:00 ASO Chlef ?-? JS Saoura
P04/12 19:00 JS kabylie ?-? Biskra
Primera Division de Paraguay
F04/12 02:30 Libertad 1 5-0 River Plate (PAR) 1
Japan Women Empresss Cup
F04/12 09:00 AS Harima ALBION (w) 4-1 NGU Nagoya (w)
F04/12 08:30 Cerezo Osaka Sakai Ladies Academy 8-0 Japan Soccer College (w)
F04/12 08:30 SEISA OSA Rheia (W) 1-5 Ntv Menina (w)
F04/12 06:00 Tokuyama University (w) 0-2 Fukuoka AN (w)
F04/12 05:30 JFA Academy Fukushima (w) 0-0 Shizuoka Sangyo University (w)
F04/12 05:30 Angeviolet Hiroshima (w) 3-0 Diosa Izumo (W)
Welsh Premier League
F04/12 00:00 Aberystwyth Town 4 0-1 Connahs Quay Nomads FC 4
Belgium Women 1st National
P04/12 19:59 ASE de Chastre (w) ?-? Kontich FC (w)
P04/12 19:59 RAEC Mons (w) ?-? Ladies Genk B (w)
P04/12 19:00 Famkes Merkem (w) ?-? Moldavo (w)
P04/12 18:30 KVK Tienen (w) ?-? KV Mechelen (w)
P04/12 18:00 Royal FC Liege (w) ?-? Anderlecht II (w)
P04/12 17:30 Wuustwezel (w) ?-? KSKV Zwevezele (w)
Denmark Youth U19
TBD04/12 16:30 Odense BK U19 ?-? Sonderjyske U19 1
Danish 1st Division
P04/12 16:00 Jammerbugt ?-? Fremad Amager
Ukraine U21 Liga
F04/12 14:00 PFC Oleksandria U21 3-0 FC Mynai U21
F04/12 14:00 Desna Chernihiv U21 1-0 FC Mariupol U21 1
F04/12 14:00 Zorya U21 7-1 Inhulets Petrove U21
Portugal Segunda Liga
F04/12 15:00 Vilafranquense 3 1-1 Feirense 2
Australia W-League
F04/12 15:05 Perth Glory (w) 1 2-1 Brisbane Roar (w)
F04/12 10:05 Sydney FC (w) 1 3-1 Newcastle Jets (w) 1 2
Armenia Premier League
F04/12 14:00 Noravank 1 0-2 Alashkert
Chinese Football Association Yi League
F04/12 10:00 Hebei Zhuoao 2-1 Shaoxing Keqiao Yuejia
F04/12 10:00 Quanzhou Yaxin 1-1 Xi an Wolves
F04/12 10:00 Hunan Billows 1-2 Inner Mongolia Caoshangfei F.C
Italian Campionato Nazionale Primavera
F04/12 14:00 AC Milan U20 2 4-1 Spal U19 2
F04/12 14:00 Pescara Youth 3 1-1 Juventus U20 2
Futsal Spain Division De Honor
F04/12 00:00 Catgas Energia Futsal 1-2 Palma Futsal
Liga Nacional de Guatemala
F04/12 06:00 Xelaju MC 0-1 C.S.D. Comunicaciones
Malta First Division League
F04/12 00:00 Swieqi United 1-3 Qrendi
Thai Division 2 League
F04/12 12:30 Siam FC 2 1-1 Thonburi United FC 1
F04/12 12:30 Kasem Bundit University FC 4 1-0 Royal Thai Air Force FC 3
F04/12 12:30 Grakcu Sai Mai United 1 4 0-1 Royal Thai Army FC 1 4
F04/12 12:30 Muangnont Bankunmae FC 5 0-1 Phram Bangkok FC 3
Montenegro Division 2
TBD04/12 16:00 OFK Titograd ?-? Bokelj Kotor
Ireland Leinster Senior League
F04/12 00:00 Maynooth University Town FC 1 3 2-4 Bluebell United 1
F04/12 00:00 Carrigaline United 1 2 1-0 Douglas Hall 3
Spain Youth League
F04/12 15:30 Lleida Esportiu U19 2 3-0 UD Montecarlo U19 2 2
F04/12 15:00 Archena FC U19 1 4 0-2 Elche U19 1
F04/12 15:00 RC Victoria U19 3 0-1 CD Juventud Maritima U19 5
F04/12 14:55 Valladolid U19 1 1-0 Union Adarve U19 1
F04/12 14:00 CD Pamplona U19 1 4 1-3 Osasuna U19 1
F04/12 14:00 Trival Valderas U19 2-3 Las Rozas U19 5
F04/12 13:00 Atletico Perines U19 1 1-1 CD Bezana U19 2
Slovenia women s League
F04/12 14:00 ZNK MSM Ptuj (W) 3 0-2 ZNK Cerklje (w) 1
Uruguay U19 League
F04/12 02:00 Torque U19 1 2-1 CA Progreso U19
Taiwan League Division 2
F04/12 11:30 SFI FC 2 2-1 PlayOne NTNU 2
F04/12 09:00 Ming Chuan University 2-0 ACA FC
Brazil Serie D
F04/12 01:35 EC Macapa (W) 1-3 Oratorio AP (w) 2
Hungary NB III
F04/12 14:00 Gyori ETO FC II 1-1 Tatabanya
Republic of Ireland Amateur Cup
F04/12 00:05 St. Mochtas 2 4-3 Collinstown 2
Mexico Liga TDP
F04/12 01:00 Celaya II 0-0 Atletico Querendaro FC
F04/12 01:00 Chilangos FC 1 1-0 Alamos FC 1
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2
F04/12 15:00 Nacional U19 1 0-0 GD Estoril-Praia U19 1
F04/12 15:00 FC Porto U19 8-0 Oliveirense U19 1 2
P04/12 19:00 Pacos Ferreira U19 ?-? Gil Vicente U19
Danish U17
TBD04/12 14:00 Odense BK U17 ?-? Horsens U17
Romania - Liga 3 Seria
F04/12 15:00 Scolar Resita 1 7-0 Progresul Ezeris
F04/12 15:00 ACS Kids Tampa Brasov 1-5 CS Blejoi 2
F04/12 15:00 CSO Plopeni 4 1-2 Odorheiu Secuiesc 2
F04/12 15:00 ACS Foresta Suceava 2 3-0 Bucovina Radauti 2
F04/12 15:00 CS Dante Botosani 2 0-3 Vaslui 5
F04/12 15:00 CS Universitatea Craiova B 5 1-2 ACS Vedita Colonesti MS 1
F04/12 15:00 CS Avantul Periam 1 1-2 CS Soimii Lipova 4
F04/12 15:00 Corvinul Hunedoara 3 4-1 CS Ocna Mures 2
F04/12 15:00 Frontiera Curtici 1 5 1-2 Pobeda Star Bisnov 3
F04/12 14:55 Afumati 3 2-0 FC Voluntari II 4
TBD04/12 15:00 ACS Viitorul Simian ?-? CS Gilortul Targu Carbunesti
TBD04/12 15:00 CSM Oltenita ?-? Recolta Gheorghe Doja
Portugal Liga 3
F04/12 15:00 Real Sport Clube Queluz 3 3-4 Uniao Leiria 3
Argentina group C Tebolidun League Manchester
F04/12 04:00 Sportivo Italiano 4 0-0 Ituzaingo 3
F04/12 03:15 Argentino de Merlo 1-0 Berazategui
Aruba Division Di Honor
F04/12 04:00 SV Estrella 1 1 0-3 SV La Fama 1 3
Germany Youth U17 League
TBD04/12 15:00 Nurnberg U17 ?-? Hoffenheim U17
TBD04/12 14:00 FC IngolstadtU17 ?-? Eintracht Frankfurt U17
P04/12 17:30 Preussen Munster U17 ?-? SV Lippstadt U17
P04/12 15:00 Carl Zeiss Jena U17 ?-? Energie Cottbus U17
P04/12 14:00 Aachen U17 ?-? Bayer Leverkusen U17
P04/12 14:00 FC Schalke 04 U17 ?-? Dortmund U17
P04/12 14:00 FC Hennef 05 U17 ?-? Fortuna Dusseldorf U17
Indonesia Super League
F04/12 15:15 Persebaya Surabaya 1 1 2-0 Barito Putera 3
Turkey 3. Ligi B
F04/12 14:00 Cankaya FK 2 3-1 Erokspor 1
F04/12 14:00 Fethiyespor 4 1-0 Karsiyaka 3
F04/12 14:00 Modafen Spor 1 2 0-1 Turk Metal Kirikkale 3
F04/12 14:00 Orduspor 1 1-6 EdirnesporGenclik 3
F04/12 14:00 Yldrm Belediyesispor 1 1 0-3 Nevsehirspor Genclik 2
F04/12 14:00 Baskent Gozgozler 0-1 Catalca Spor
F04/12 14:00 Halide Edip Adivarspor 2 0-4 Bayrampasa 1 3
F04/12 14:00 Sile Yildizspor 2 2-0 Erzin Belediyespor 2
Arab Nations Cup
F04/12 14:00 Jordan 2 0-4 Morocco
Bangladesh Independence Cup
F04/12 14:00 Bangladesh Police Club 1 0-1 Bashundhara Kings 2
Bulgaria B PFG
C04/12 19:00 Neff supporting Simic ?-? CSKA 1948 Sofia II
Nepal super
F04/12 15:00 Chyasal Youth Club 2 1-1 New Road Team
F04/12 11:15 Sankata FC 1 2-2 Manang Marshyangdi Club 2
Holland Ligue 3
P04/12 18:30 Kozakken Boys ?-? De Treffers
P04/12 17:30 GVVV Veenendaal ?-? IJsselmeervogels
P04/12 17:30 AFC ?-? ASWH
Romania - Liga 2 Seria
F04/12 14:30 CSA Steaua Bucuresti 4 1-0 Gloria Buzau 2
F04/12 14:00 Astra Giurgiu 4 0-2 FC Timisoara 2
F04/12 14:00 Unirea Dej 4 1-0 Metaloglobus 1 5
F04/12 13:00 Dunarea Calarasi 3-1 Dacia Unirea Braila
F04/12 13:00 ASC Corona Brasov 4-2 Unirea Constanta 1
F04/12 13:00 ACS Viitorul Selimbar 2 0-0 CSM Politehnica Iasi 4
F04/12 13:00 FC Unirea 2004 Slobozia 1 2-0 ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu 1
Estonia Esi Liiga
F04/12 15:00 Parnu JK 1 2 0-0 Kohtla Jarve JK Jarve 1 1
Japanese WE League
TBD04/12 08:00 Hiroshima Sanfrecce (W) ?-? INAC (w)
P04/12 09:00 Albirex Niigata (w) ?-? Urawa Red Diamonds (w)
P04/12 09:00 Nagano Parceiro (w) ?-? Vegalta Sendai (w)
P04/12 08:00 JEF United Ichihara Chiba (w) ?-? Omiya Ardija (W)
P04/12 08:00 Nojima Stella (w) ?-? NTV Beleza (w)
Uruguay Segunda
F04/12 04:45 Defensor Sporting Montevideo 1 4 0-1 Cerro Montevideo 1 7
F04/12 02:00 Racing Club Montevideo 3 1-1 Central Espanol 5
New Zealand South Central Series
F04/12 05:00 Wellington Phoenix Reserve 3 6-0 Western Suburbs 1
Japan Futsal League
F04/12 09:00 Kitakyushu Futsal 0-3 Peace Does Machida Futsal
Argentina Youth League
TBD04/12 16:00 JJ Urquiza U20 ?-? Fenix U20
Greece U19
F04/12 15:00 OFI Crete U19 1 3 1-1 Olympiakos Piraeus U19 5
F04/12 14:15 Atromitos U19 2 1-1 Apollon Smirnis U19 1 3
F04/12 14:00 Ionikos U19 4 1-1 PAOK Saloniki U19 2
F04/12 13:00 Aris Thessaloniki U19 4 2-3 Asteras Tripolis U19 3
F04/12 13:00 Volos Nps U19 1 0-0 Panaitolikos U19 3
Algeria Womens League
F04/12 14:00 CF Akbou(w) 1 1-5 Afak Relizane(w) 3
F04/12 13:10 JF Khroub(w) 2 2-3 AS Surete Nationale (w) 2
F04/12 12:00 AS Intissar Oran (w) 1-1 FC Bejaia(w)
Iraq Cup
F04/12 14:55 Al Karkh 2-1 Diyala FC 1
Argentina Torneo B
F04/12 04:35 Villa Belgrano De Junin 1 3 2-2 Mariano Moreno Junin 1 1
F04/12 04:30 Deportivo Brinkmann 4 4-0 9 de Julio Morteros 1
F04/12 04:00 Club Jorge Newbury 2 2-0 Juventud Pueyrredon 1 4
F04/12 00:00 Deportivo Estudiantes 10-3 Las Campanas 2
TBD04/12 05:00 Juventud Antoniana 1 ?-? Villa San Antonio 2
Taiwan Mulan League Women
F04/12 14:00 Hang Yuan FC (w) 2-1 Taipei Xiongzan (w)
F04/12 12:00 Hualien (w) 3-0 Inter Taoyuan FC (w)
F04/12 11:00 Taichung Blue Whale (w) 1-1 Kaohsiung Sunny Bank (w)
French Guiana Ligue 1
TBD04/12 03:00 CSC de Cayenne ?-? Olympique de Cayenne
Germany Youth U19 League
F04/12 15:00 Hallescher FC U19 2 1-1 Chemnitzer U19 2
F04/12 15:00 Fortuna Koln U19 1 3-0 RW Oberhausen U19 2
F04/12 14:00 Bayern Munchen U19 2 7-2 FSV Mainz 05 U19
F04/12 14:00 Saarbrucken U19 2 0-1 Nurnberg U19 2
F04/12 14:00 Koln U19 1 1-1 Monchengladbach U19
TBD04/12 15:00 MagdeburgU19 ?-? Carl Zeiss Jena U19
TBD04/12 14:30 Union Berlin U19 ?-? St. Pauli U19
TBD04/12 14:00 Kickers Offenbach U19 ?-? Ingolstadt U19
P04/12 16:00 VfL Wolfsburg U19 ?-? RB LeipzigU19
Rwanda Womens League
F04/12 12:15 Freedom (w) 1 1-2 AS Kigali (w)
Hong Kong Women Premier League
F04/12 15:00 Standard Perpetual MLFA (w) 1-2 Wofoo Tai Po (w)
F04/12 14:30 Shatin (w) 1 0-2 Citizen AA (w)
Indonesia Liga 3
F04/12 13:00 Medan Utama FC 3 0-0 Victory Dairi 3
F04/12 13:00 Persema Malang 1 5 2-2 Persinga Ngawi 1 2
F04/12 13:00 PS Harjuna Putra 1 1-1 Poslab Labuhan Batu 1
F04/12 12:00 Tunas Ngaglik 4 3-2 Bina Taruna 4
F04/12 12:00 Jakarta United FC 2 4-0 Jakarta City 1 2
F04/12 12:00 Sleman United 2 2-1 Persikup Kulonprogo 2
F04/12 11:00 Perst Tabanan 1 1 0-2 PS Gianyar 2
F04/12 11:00 PS Taruna Satria 1 1-6 Madina Jaya FC 1
F04/12 11:00 Yob Belawan FC 1 1-1 Tanjung Balai United 1 4
F04/12 10:00 Persedikab Kediri 2 2-0 PSPK Pasuruan Kota
Turkey A2 League U19
F04/12 14:00 Umraniyespor U19 0-1 Boluspor U19 1 4
F04/12 13:00 Trabzonspor U19 4 3-2 Adana Demirspor U19 1
F04/12 12:55 Erzurum BB U19 7-0 Istanbulspor U19
TBD04/12 13:00 Kasimpasa U19 ?-? Besiktas JK U19
TBD04/12 13:00 Bandirmaspor U19 ?-? Genclerbirligi U19
TBD04/12 13:00 Galatasaray U19 ?-? Altay Spor KulubuU19
TBD04/12 13:00 Adanaspor U19 ?-? Tuzlaspor U19
TBD04/12 13:00 Alanyaspor U19 ?-? Sivasspor U19
Germany Regionalliga
P04/12 17:00 VfB Eichstatt ?-? SV Schalding Heining
P04/12 17:00 Greuther Furth (Youth) ?-? TSV Rain Am Lech
P04/12 17:00 SV Heimstetten ?-? TSV 1860 Rosenheim
P04/12 17:00 FC Memmingen ?-? FC Pipinsried
P04/12 17:00 Alemannia Aachen ?-? VFB Homberg
P04/12 17:00 SpVgg Bayreuth ?-? FC Augsburg II
P04/12 17:00 TSV Aubstadt ?-? TSV Buchbach
P04/12 16:00 Phonix Lubeck ?-? Altona 93
Zambia Super League
F04/12 15:00 Indeni FC 1 0-3 Lusaka Dynamos 1
TBD04/12 16:44 Chambishi FC ?-? Nkwazi
Kenya Premier League
F04/12 15:00 Nzoia United 2 0-1 Kakamega Homeboyz 1
F04/12 14:00 Nairobi Star City 1-2 Kariobangi Sharks 1
TBD04/12 16:00 Kenya Police FC ?-? Sofapaka FC
Rwanda National League
TBD04/12 16:00 Vision FC ?-? Rwamagana City
TBD04/12 15:00 Interforce 1 1 ?-? Garhwal Heroes FC
TBD04/12 14:30 Police FC ?-? Gicumbi FC
Spanish Ladies Premier League
F04/12 15:00 Barcelona (w) 4-0 Athletic Club Bibao (w) 1
F04/12 15:00 Real Betis (w) 3 0-0 Sevilla FC (w) 4
Slovenia U19
TBD04/12 16:00 Olimpija Ljubljana U19 ?-? NK Bravo U19
TBD04/12 16:00 Olimpija Ljubljana U19 ?-? Ns Mura U19
Mexico Liga MX Femenil
F04/12 07:30 Tijuana (w) 2 1-1 Monterrey (w)
F04/12 06:00 Club America (w) 3 2-1 Chivas Guadalajara (w) 2
F04/12 04:00 Santos Laguna (w) 2 2-2 Atlas (w) 1
Croatia U19
F04/12 15:00 Bjelovar U19 1-2 Zagreb locomotive U19
F04/12 15:00 Rijeka U19 2 2-2 HNK Gorica U19 1 4
F04/12 14:00 Hajduk Split U19 0-0 NK Dugopolje U19 2
TBD04/12 13:00 Slaven Belupo U19 ?-? NK Rudes U19
Serbia U19 League
F04/12 15:00 Partizan Belgrade U19 2 1-1 FK Radnicki 1923 U19 3
F04/12 14:30 Spartak Subotica U19 3 3-1 OFK Belgrade U19
F04/12 13:35 Cukaricki U19 2 1-3 FK Vozdovac U19
TBD04/12 16:09 FK Macva Sabac U19 ?-? TSC Backa Topola U19
TBD04/12 15:44 Red Star Belgrade U19 ?-? IMT Novi Beograd U19
New Zealand NRFL Premier Division Women
F04/12 05:00 Canterbury United (w) 1 3-2 Capital FF (w)
Panama Liga Prom
F04/12 04:00 Alianza FC Panama Reserves 0-1 Plaza Amador Reserves 1
Thai Division 1 League
F04/12 15:00 Rayong FC 4 1-1 Chainat FC 3
F04/12 15:00 Nakhon Pathom FC 6 2-1 Phrae United FC 1 2
F04/12 14:00 Raj Pracha FC 1 0-1 Lamphun Warrior 1
Italian Youth League B
F04/12 14:30 Spezia U20 2 2-1 Ascoli U20 1
F04/12 14:00 Cosenza Calcio Youth 2 1-2 Lazio U20 2
F04/12 14:00 Virtus Entella U20 2 1-0 Pordenone Youth 2
TBD04/12 14:00 Reggina U19 ?-? Benevento (Youth)
Germany Oberliga NOFV
TBD04/12 16:00 Bremer SV ?-? Habenhauser
TBD04/12 16:00 TB Uphusen ?-? SC Spelle-Venhaus
TBD04/12 16:00 Tus Dassendorf ?-? Meiendorfer SV
TBD04/12 16:00 BTS Neustadt ?-? Blumenthaler SV
Mexico Segunda Division
P04/12 04:00 Xolos de Hermosillo ?-? Real Magari FC
Costa Rica U20 League
F04/12 00:00 Municipal Perez Zeledon U20 3 1-0 Alajuelense U20 4
Vietnam Championship U21
TBD04/12 14:00 Dong Nai U21 ?-? Hoang Anh Gia Lai U21
TBD04/12 14:00 Dong Thap U21 ?-? TP Ho Chi Minh U21
TBD04/12 12:00 Sanna Khanh Hoa U21 ?-? Thanh Hoa U19
TBD04/12 12:00 College JMG U21 ?-? Viettel FC U21
TBD04/12 11:30 Nam Dinh U21 ?-? PVF Vietnam U21
TBD04/12 11:30 Huda Hue U21 ?-? SHB Da Nang U21
TBD04/12 10:00 Gia Dinh U21 ?-? T T Hanoi U21
TBD04/12 10:00 Ben Tre U21 ?-? Rebecca Max U21
TBD04/12 10:00 QNK Quang Nam U21 ?-? Song Lan - yi U21
Portugal U23
F04/12 15:00 Benfica U23 3 5-0 Estoril U23 1
F04/12 15:00 Maritimo U23 4 2-2 Farense U23 1 1
Argentine Torneo A
F04/12 04:35 San Lorenzo Alem 0-0 Deportivo de Ovanta 1
Hong Kong Elite Cup
F04/12 11:00 Eastern A.A Football Team 3-1 Hong Kong FC