livescores.az

Not Started Games

Order by:
| Live | Today | Yesterday | Tomorrow | Not Started | Finished
Refresh [ 16:14:08 Change ]
English Premier League
19:30 Manchester United ?-? Liverpool
17:00 West Ham United ?-? Tottenham Hotspur
17:00 Brentford ?-? Leicester City
German Bundesliga
21:30 VfL Bochum ?-? Eintracht Frankfurt
19:30 VfB Stuttgart ?-? Union Berlin
17:30 FC Koln ?-? Bayer Leverkusen
Spanish La Liga
23:00 Atletico Madrid ?-? Real Sociedad
20:30 Real Betis ?-? Rayo Vallecano
18:15 FC Barcelona ?-? Real Madrid
England Championship
18:00 Nottingham Forest ?-? Fulham
France Ligue 1
22:45 Marseille ?-? Paris Saint Germain (PSG)
19:00 Monaco ?-? Montpellier
17:00 Lorient ?-? Bordeaux
17:00 Lens ?-? Metz
17:00 Reims ?-? Troyes
17:00 Rennes ?-? Strasbourg
Argentine Division 1
22:45 Colon de Santa Fe ?-? Estudiantes La Plata
22:45 Godoy Cruz Antonio Tomba ?-? Banfield
Austrian Bundesliga
19:00 Red Bull Salzburg ?-? Sturm Graz
16:30 TSV Hartberg ?-? Rapid Wien
16:30 LASK Linz ?-? Rheindorf Altach
Italian Serie A
22:45 Inter Milan ?-? Juventus
19:59 AS Roma ?-? Napoli
17:00 Fiorentina ?-? Cagliari
17:00 Verona ?-? Lazio
Turkish Super Liga
19:59 Fenerbahce ?-? Alanyaspor
17:00 Antalyaspor ?-? Istanbul Buyuksehir Belediyesi
17:00 Sivasspor ?-? Adana Demirspor
Finland Veikkausliga
19:30 HJK Helsinki ?-? Inter Turku
International Club Friendly
22:30 CAB Tuntum ?-? EC Timon
International Friendly
19:59 Ecuador (w) ?-? Venezuela (w)
Ireland Premier Division
17:00 Drogheda United ?-? Derry City
Brazil Serie A
23:00 Atletico Mineiro ?-? Cuiaba
23:00 Internacional RS ?-? Corinthians Paulista (SP)
Norwegian Tippeligaen
21:00 Odd Grenland ?-? Brann
19:00 Stromsgodset ?-? Bodo Glimt
19:00 Tromso IL ?-? Mjondalen IF
19:00 Rosenborg ?-? Sandefjord
19:00 Valerenga ?-? Haugesund
19:00 Kristiansund BK ?-? Sarpsborg 08
Swedish Allsvenskan
19:30 Varbergs BoIS FC ?-? Malmo FF
19:30 AIK Solna ?-? IFK Norrkoping FK
17:00 Mjallby AIF ?-? IFK Goteborg
17:00 Elfsborg ?-? IK Sirius FK
17:00 Hammarby ?-? Ostersunds FK
Portugal Primeira Liga
23:30 Portimonense ?-? Estoril
21:00 Vizela ?-? Benfica
18:30 Pacos de Ferreira ?-? FC Arouca
Spanish Segunda Division
23:00 Las Palmas ?-? AD Alcorcon
20:15 Ponferradina ?-? Real Oviedo
20:15 Burgos CF ?-? SD Huesca
Persian Gulf Pro League
16:30 Naft Masjed Soleyman FC ?-? Sepahan
Belgian Pro League
23:00 Oud Heverlee ?-? Sint-Truidense
20:30 Racing Genk ?-? KAA Gent
18:00 Anderlecht ?-? Beerschot Wilrijk
Poland Ekstraklasa
22:00 Piast Gliwice ?-? Legia Warszawa
19:30 Warta Poznan ?-? Stal Mielec
17:00 Zaglebie Lubin ?-? Cracovia Krakow
Denmark Superligaen
19:59 Midtjylland ?-? Sonderjyske
18:00 Randers FC ?-? Aarhus AGF
Russia Premier League
19:59 Zenit St. Petersburg ?-? Spartak Moscow
17:30 Terek Grozny ?-? Ural Sverdlovsk Oblast
Italian Serie B
22:30 Spal ?-? Como
18:15 Reggina ?-? Parma
Greece Super League A
21:30 Olympiakos Piraeus ?-? PAOK Saloniki
19:15 OFI Crete ?-? Lamia
17:00 Volos NFC ?-? AEK Athens
17:00 Aris Thessaloniki ?-? Panaitolikos Agrinio
Holland Eredivisie
22:00 Groningen ?-? AZ Alkmaar
18:45 AFC Ajax ?-? PSV Eindhoven
16:30 Vitesse Arnhem ?-? Go Ahead Eagles
16:30 SC Cambuur ?-? Feyenoord
Swiss Super League
18:30 Servette ?-? FC Sion
18:30 Basel ?-? Lugano
16:15 Luzern ?-? St. Gallen
UEFA European U-17 Football Championship
19:59 Srbija C.Gora U17 ?-? Bulgaria U17
Slovenia 2.Liga
22:00 Krka ?-? Roltek Dob
17:00 ND Beltinci ?-? Jadran Dekani
17:00 NK Fuzinar ?-? NK Rudar Velenje
Turkey 2 Ligi A
19:59 Kocaelispor ?-? Genclerbirligi
17:00 Balikesirspor ?-? Bursaspor
Belarusian Premier League
16:30 FC Torpedo Zhodino ?-? FC Rukh Brest
Brazil Youth
17:30 Palmeiras (Youth) ?-? Internacional RS (Youth)
Primera Division de Mexico
21:00 Pumas U.N.A.M. ?-? Club Tijuana
Uruguay Primera Division
22:15 Liverpool URU ?-? Boston River
17:15 Deportivo Maldonado ?-? Torque
Andorra Super league
20:30 FC Santa Coloma ?-? Sant Julia
18:00 FC Ordino ?-? UE Santa Coloma
Czech Republic 2.Liga
17:30 FK MAS Taborsko ?-? SK Prostejov
Chile Primera B
22:00 Deportes Temuco ?-? Fernandez Vial
Poland Liga 1
19:59 Widzew lodz ?-? LKS Lodz
17:00 Odra Opole ?-? GKS Jastrzebie
Botola Pro 1
19:00 Olympique de Safi ?-? SCCM Chabab Mohamedia
Bulgaria Premier League
19:59 Beroe Stara Zagora ?-? CSKA Sofia
Scottish Division One
18:00 Queen s Park ?-? Alloa Athletic
Spanish Bizkaia-Tercera Division
21:30 Real Jaen CF ?-? UD Marbella
21:00 Callosa Deportiva CF ?-? Jove Espanol
21:00 Manchego Ciudad ?-? Miguelturreno
21:00 Atletico Porcuna CF ?-? Juventud Torremolinos CF
21:00 Motril ?-? CD Alhaurino
21:00 CD El Palo ?-? Torredonjimeno
21:00 Lucena CF ?-? CD Rota
20:30 UD San Pedro ?-? Alhaurin de la Torre
20:30 AD Hogar Alcarreno ?-? CP Villarrobledo
20:30 Caudal ?-? CD Praviano
20:30 Gimnastica Torrelavega ?-? Selaya FC
20:30 Vianes ?-? Alfaro
20:15 AD Llerenense ?-? Arroyo Club Polideportivo
20:15 Lorca Deportiva FC ?-? UCAM Murcia CF B
19:59 Villarreal C ?-? Hercules II
19:59 Real Avila CF ?-? CD La Virgen Del Camino
19:59 CD Corellano ?-? CD Subiza
19:59 Urraca ?-? CD Covadonga
19:59 Almazan ?-? Palencia
19:00 Beti Gazte ?-? CD Vitoria(SPA)
19:00 Deportivo La Coruna B ?-? Sofan
19:00 Racing Villalbes ?-? Atletico Arnoia
19:00 CyDL Jupiter Leones ?-? Colegios Diocesanos
19:00 Torrent C.F ?-? Acero
19:00 UCAM Cartagena ?-? EG El Palmar
19:00 CD Anguiano ?-? CD Arnedo
19:00 Bell Bridget ?-? Giner Torrero
18:45 CD Tuilla ?-? CD Colunga
18:30 UP Langreo B ?-? CD Roces
18:30 CD Galapagar ?-? AD Villaviciosa De Odon
18:30 Azkoyen ?-? UDC Txantrea KKE
18:30 Murchante ?-? CD Huarte
18:30 CD Naval ?-? CD Colindres
18:00 Leioa ?-? Tolosa
18:00 Alcorcon B ?-? ED Moratalaz
18:00 CD Robres ?-? Biescas
English Women s Conference South
17:00 Portsmouth (w) ?-? Queens Park Rangers (w)
17:00 Ipswich Town (w) ?-? Bridgwater Town women (W)
17:00 Keynsham Town (w) ?-? Crawley Wasps (w)
17:00 Milton Keynes Dons (w) ?-? Gillingham (w)
17:00 Oxford United (w) ?-? London Bees (w)
CONCACAF Women Under-17
19:10 Barbados U17(w) ?-? Curacao U17(w)
19:00 US Virgin Islands U17(w) ?-? Suriname U17(w)
Sweden Superettan
17:00 IK Brage ?-? GIF Sundsvall
Slovak Super Liga
19:00 Dunajska Streda ?-? Michalovce
17:00 Slovan Bratislava ?-? Tatran LM
Italy C1
19:30 Albinoleffe ?-? Seregno
19:30 Legnago Salus ?-? Trento
19:30 Mantova ?-? SudTirol
19:30 Us Pergolettese ?-? Lecco
19:30 Pro Patria ?-? Pro Vercelli
19:30 Renate AC ?-? Triestina
19:30 USD Virtus Verona ?-? US Fiorenzuola
19:30 Carrarese ?-? ACD Virtus Entella
19:30 Pistoiese ?-? Montevarchi
19:30 Francavilla ?-? Bari
16:30 Olbia ?-? Modena
16:30 Avellino ?-? Paganese
16:30 Nuovo Campobasso ?-? AZ Picerno ASD
16:30 Catanzaro ?-? AC Monopoli
16:30 A.S Andria Bat ?-? Turris Neapolis
16:30 Foggia ?-? Taranto Sport
16:30 Juve Stabia ?-? Messina
16:30 Nuova Monterosi ?-? Catania
16:30 Potenza ?-? Latina
16:30 Vibonese ?-? Palermo
16:30 JuventusU23 ?-? Pro Sesto
16:30 Piacenza ?-? Giana
Peru Primera Division
22:15 Univ.Cesar Vallejo ?-? Alianza Universidad
19:59 Deportivo Municipal ?-? FBC Melgar
Bosnia and Herzegovina Premier League
21:30 FK Tuzla City ?-? Borac Banja Luka
CAF Confederation Cup
22:00 Renaissance Sportive de Berkane ?-? US Ben Guerdane
22:00 JS kabylie ?-? FAR Forces Armee Royales
19:30 Orlando Pirates ?-? Diables Noirs
19:00 Primeiro de Agosto ?-? Red Arrows
18:30 Enyimba ?-? Diambars
18:00 Daring Club Motema Pembe ?-? AS Kigali
17:00 Gor Mahia ?-? Al-Ahly Merowe
Ukraine Division 2
19:45 Metalist Kharkiv ?-? Podillya Khmelnytskyi
16:30 FC Uzhgorod ?-? Olimpic Donetsk
Saudi Professional League
19:00 Al-Nasr(KSA) ?-? Al-Ettifaq
Hungary NB Ⅱ
19:00 Bekescsaba ?-? Kecskemeti TE
19:00 Szombathelyi Haladas ?-? FC Ajka
19:00 Szegedi AK ?-? Vasas
Norway Adeccoligaen
17:00 Strommen ?-? Sogndal
17:00 Grorud ?-? Fredrikstad
17:00 Asane Fotball ?-? KFUM Oslo
17:00 Bryne ?-? Raufoss
17:00 Aalesund FK ?-? Sandnes Ulf
17:00 Stjordals Blink ?-? Ullensaker/Kisa IL
17:00 Ham-Kam ?-? Ranheim IL
Argentine Division 2
23:30 Deportivo Maipu ?-? San Martin Tucuman
22:30 Gimnasia Jujuy ?-? San Martin San Juan
22:10 Quilmes ?-? Nueva Chicago
Croatia 1.Division
19:30 NK Lokomotiva Zagreb ?-? Rijeka
17:00 Dinamo Zagreb ?-? Istra 1961 Pula
Malta Premier League
21:00 Sirens ?-? Birkirkara FC
19:00 Hibernians FC ?-? Valletta FC
17:00 Santa Lucia ?-? Sliema Wanderers FC
Botola 2
18:30 Chabab Ben Guerir ?-? Olympique Dcheira
18:30 UTS Union Touarga Sport Rabat ?-? Racing Casablanca
18:30 Wydad Fes ?-? Kawkab de Marrakech
Georgia Primera Division
20:30 FC Saburtalo Tbilisi ?-? Dinamo Tbilisi
18:30 FC Telavi ?-? Torpedo Kutaisi
16:30 Dila Gori ?-? Samgurali Tskh
Israel B League
18:30 Hapoel Kaukab ?-? Hapoel Iksal
Bolivia Primera Division
23:00 Independiente Petrolero ?-? Real Tomayapo
Luxembourg National Division
18:00 F91 Dudelange ?-? Victoria Rosport
18:00 Hostert ?-? Etzella Ettelbruck
18:00 Jeunesse Esch ?-? Red Boys Differdange
18:00 Rodange 91 ?-? Swift Hesperange
Albania Super league
18:45 Skenderbeu Korca ?-? Tirana De Namo
Primera Division de Chile
23:30 Colo Colo ?-? Univ Catolica
19:00 Melipilla ?-? Universidad de Chile
Cyprus 2 Division
16:30 Omonia Aradippou ?-? Omonia 29is Maiou
16:30 Olympiada Lympion ?-? Onisilos Sotiras
Saudi Arabia Division 1
19:15 Al-Jabalain ?-? Al-Shoalah
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
16:30 Sokol Hostoun ?-? FK Pribram B
16:30 Sokol Brozany ?-? Dukla Praha B
Professional Tunisian League 1
17:30 Rejiche ?-? U.S.Monastir
17:30 Olympique de Beja ?-? AS Slimane
Hungary Borsodi Liga
19:59 Ferencvarosi TC ?-? MTK Hungaria
17:45 Budapest Honved ?-? Mezokovesd Zsory
Estonia Cup
19:59 Tartu JK Maag Tammeka ?-? Tartu Kalev
Kazakhstan Premier League
17:00 Kaisar Kyzylorda ?-? FC Zhetysu Taldykorgan
Faroe Islands Formuladeildin
18:30 B36 Torshavn ?-? Vikingur Gotu
18:30 Toftir B68 ?-? TB/FCS/Royn
18:30 KI Klaksvik ?-? EB Streymur
18:30 07 Vestur Sorvagur ?-? HB Torshavn
18:30 IF Fuglafjordur ?-? NSI Runavik
South Africa First League
17:30 Black Leopards ?-? Free State Stars
17:30 Cape Town Spurs ?-? Platinum City
17:30 Pretoria Univ ?-? Tshakhuma Tsha Madzivhandila
Lithuania - 1.Division
18:00 DFK Dainava Alytus ?-? Dziugas Telsiai
Argentina Prim C Metropolitana
22:00 Defensores Unidos ?-? Deportivo Merlo
22:00 Villa San Carlos ?-? CA San Miguel
Danish 1st Division
17:00 Nykobing FC ?-? Fremad Amager
Czech Republic Gambrinus Liga
21:00 Sparta Praha ?-? Mlada Boleslav
18:00 Dynamo Ceske Budejovice ?-? Slavia Praha
18:00 Hradec Kralove ?-? Teplice
18:00 FC Viktoria Plzen ?-? Baumit Jablonec
Slovenia 1.Liga
19:00 Radomlje ?-? NK Mura 05
17:00 Tabor Sezana ?-? Maribor
Portugal Segunda Liga
22:30 Clube Desportivo Trofense ?-? SC Covilha
17:00 Nacional da Madeira ?-? CD Mafra
South Africa Premier Soccer League
19:30 Supersport United ?-? Kaizer Chiefs
17:30 Chippa United ?-? Moroka Swallows
Israel Premier League
21:15 Beitar Jerusalem ?-? Hapoel Haifa
Sweden Division 1
18:00 Dalkurd FF ?-? Assyriska
18:00 IF Sylvia ?-? IFK Lulea
17:00 FC Linkoping City ?-? FC Trollhattan
17:00 Haninge ?-? Umea FC
Norwegian Junior U19
17:00 Sandefjord U19 ?-? Kristiansund BK U19
Belgian Second Division
22:00 Red Star Waasland ?-? KVSK Lommel
18:00 Westerlo ?-? Excelsior Virton
Brazil Serie B
23:00 Nautico (PE) ?-? Vasco da Gama
23:00 Remo Belem (PA) ?-? Ponte Preta
Ukrainian Premier League
20:30 Zorya ?-? Kolos Kovalyovka
18:00 Dynamo Kyiv ?-? Dnipro-1
Serbian Superliga
20:45 Crvena Zvezda ?-? Radnicki Nis
19:00 Vojvodina Novi Sad ?-? Radnicki 1923 Kragujevac
CAF Champions League
23:00 Wydad Casablanca ?-? Accra Hearts of Oak
22:00 CR Belouizdad ?-? ASEC MIMOSAS
21:00 Al-Hilal Omdurman ?-? Rivers United
21:00 ES Setif ?-? F.C. Nouadhibou
20:30 Horoya AC ?-? Stade Malien de Bamako
19:59 Esperance Sportive de Tunis ?-? Al ittihad(LBY)
18:00 Mamelodi Sundowns ?-? Maniema Union
17:00 Simba Sports Club ?-? Galaxy
Cyprus 1 Division
19:59 Aris Limassol ?-? APOEL Nicosia
Armenia Premier League
19:59 FC Avan Academy ?-? Alashkert
Primera Division de Ecuador
22:30 Olmedo Riobamba ?-? Delfin SC
Mexico Youth U20
19:00 San Luis U20 ?-? Atlas U20
18:00 Pumas U20 ?-? Club Tijuana U20
Lithuania - 2.Division
18:00 Atomsfera Mazeikiai ?-? FK Trakai II
18:00 Babrungas ?-? Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija
18:00 FK Minija ?-? Banga Gargzdai B
18:00 FK Panevezys-2 ?-? Suduva Marijampole II
18:00 Lietava Jonava ?-? Siauliai
18:00 FK Kauno Zalgiris II ?-? Kazlu Ruda FK Silas
18:00 FK Zalgiris Vilnius B ?-? FK Neptunas Klaipeda
AFC Women’s Asian Cup Qualifying Tournament
19:00 Chinese Taipei (w) ?-? Bahrain (w)
UAE RL
17:00 Emirates Club (R) ?-? Al Wahda Abu Dhabi Reserves
Liga Nacional de Guatemala
21:30 Nueva Concepcion ?-? Antigua GFC
21:00 C.S.D. Comunicaciones ?-? Malacateco
Malta First Division League
21:00 St. Andrews ?-? Swieqi United
17:00 Pembroke Athleta ?-? Marsaxlokk FC
Montenegro Division 2
16:30 FK Mladost DG ?-? OFK Titograd
Ireland Leinster Senior League
17:00 Bluebell United ?-? Home Farm FC
Spain Youth League
19:30 Recreativo Huelva U19 ?-? UD Tomares U19
18:00 Fuenlabrada U19 ?-? Cultural Leonesa U19
Tanzania First Division
17:00 Green Warriors ?-? Ihefu SC
Italy Serie D
17:00 ASD Lornano Badese ?-? US Pianese
17:00 San Nicolo Notaresco ?-? Vastese
17:00 FC Vado ?-? Fossano Calcio
17:00 Cattolica SM Calcio ?-? Delta Porto Tolle
17:00 Sammaurese ?-? Ghivizzano
17:00 USD Casatese ?-? A.C. Crema 1908
17:00 Montespaccato ?-? San Donato Tavarnelle
17:00 Citta di Fasano ?-? Rotonda
17:00 Desenzano Calvina ?-? Legnano
17:00 Foligno Calcio ?-? Sangiovannese
17:00 SC Caronnese ?-? ACSD Saluzzo
17:00 Rieti ?-? Tiferno Lerchi
17:00 SCD Progresso Calcio ?-? Carpi
17:00 Casarano ?-? USD Bitonto
17:00 Real Forte Querceta ?-? ASD Alcione
17:00 ASD Cascina Valdera ?-? ASD Cannara
17:00 Ligorna ?-? Borgosesia
17:00 Sestri Levante ?-? Novara
17:00 AS Ostia Mare ?-? Sassari Torres
17:00 Azy based nano Bo ?-? ASD Caldiero Terme
17:00 Tritium ?-? ASD Seravezza Calcio
17:00 Arconatese ?-? Real Calepina FC
17:00 ASD Flaminia Civita Castellana ?-? Scandicci
17:00 Nardo ?-? USD Lavello
17:00 ASD Brusaporto ?-? Sangiuliano City Nova
17:00 Chieti ?-? Castelfidardo
17:00 A.S.D. Bra ?-? Chieri
17:00 US Casertana 1908 ?-? Audace Cerignola
17:00 US Folgore Caratese ?-? Villa dAlme Valbrembana
17:00 Mezzolara ?-? Aglianese
17:00 Ponte San Pietro ?-? USD Castellanzese
17:00 Correggese Calcio ?-? ASD Fanfulla
17:00 Recanatese ?-? Trastevere Calcio
17:00 Derthona ?-? ASD Imperia
17:00 ASD Molfetta ?-? Sorrento
17:00 As Casale Calcio ?-? USD Pont Donnaz
17:00 Ravenna ?-? Bagnolese
16:30 Prato ?-? ASD Sasso Marconi
16:30 Atletico Uri ?-? Gladiator
Croatia 3.Division
17:00 GAJ Mace ?-? DUGO SELO
17:00 NK Bedem Ivankovo ?-? NK Marsonia 1909
17:00 Bistra ?-? Trnje
17:00 NK Kutjevo ?-? Oriolik
17:00 Nk Neretvanac Opuzen ?-? NK Vodice
17:00 Urania ?-? Hrvace
Brazil Serie D
23:00 Aparecidense GO ?-? ABC RN
23:00 Goiatuba ?-? Inhumas
22:30 Guanabara City FC ?-? America FC Natal RN
22:30 Menina Olimpica (w) ?-? Tiangua (w)
22:30 Rolandia EC ?-? Arapongas EC
22:00 Batistense ?-? Caravaggio FC
22:00 CA Itajai ?-? CFZ Imbituba SC
22:00 Cruzeiro U23 ?-? Zumbi EC U23
22:00 Avai ?-? Juventus Jaragua Do Sul
22:00 Porto Vitoria ?-? Rio Branco AC
22:00 Cacador AC ?-? Figueirense
22:00 Vilavelhense ?-? Colatina ES
22:00 SEP Patrocinense ?-? Araguari AC
22:00 Itarema EC ?-? Crateus
16:30 Bela Vista ?-? ABD FC
El Salvador Segunda Division
20:30 CD Vendaval ?-? CD Racing Junior de Armenia
19:59 Municipal FC ?-? CD Titan
Venezuela Segunda Division
23:30 Fundacion AIFI ?-? Atletico La Cruz
23:30 Univ Los Andes ?-? Urena SC
Burundi League
17:00 Musongati FC ?-? Rukinzo FC
17:00 Athletico Olympic ?-? Olympique Star
17:00 Aigle Noir ?-? Kayanza Utd
African Cup of Nations for Women
19:59 Ghana (w) ?-? Nigeria (w)
19:59 Benin (w) ?-? Burkina Faso (w)
19:59 Guinea (w) ?-? Mali (w)
18:30 Congo DR (w) ?-? Equatorial Guinea (w)
18:30 Cameroon (w) ?-? Central African Republic (w)
Portugal Liga 3
19:59 Uniao Leiria ?-? Oriental Dragon
18:00 Oliveira Hospital ?-? Amora FC
18:00 Montalegre ?-? Sanjoanense
Wales Premier League Women
17:00 Aberystwyth (w) ?-? Port Talbot (w)
17:00 The New Saints (W) ?-? Swansea City (w)
Serbia Prva Liga
19:00 Macva Sabac ?-? IMT Novi Beograd
Argentina group C Tebolidun League Manchester
22:00 Ituzaingo ?-? Leandro N Alem
22:00 Sportivo Dock Sud ?-? Berazategui
22:00 Claypole ?-? Central Cordoba De Rosario
22:00 Ferrocarril Midland ?-? Club Lujan
Brazil L
22:00 CGI April 7 ?-? Serra Macaense
22:00 Sao Paulo RJ ?-? Goytacaz RJ
22:00 Barra Mansa FC ?-? Queimados RJ
22:00 Campos RJ ?-? Ceres/RJ
Angola Girabola League
18:30 Sporting de Benguela ?-? Kabuscorp do Palanca
18:00 Cuando Cubango ?-? Recreativo Caala
Italy Futsal
20:15 Pescara Futsal ?-? L84 Futsal
17:00 Cormar Polistena Indoor Soccer ?-? Romania Indoor Soccer
Croatia 2.HNL
17:00 NK Orijent Rijeka ?-? Kustosija
17:00 NK Osijek II ?-? NK Varteks Varazdin
Bulgaria B PFG
17:30 Etar ?-? Septemvri Sofia
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester
22:00 Liniers ?-? Puerto Nuevo
Chile Primera D
23:00 D. Concepcion ?-? Deportes Recoleta
23:00 General VelAsquez ?-? AC Colina
19:30 Deportes Valdivia ?-? Lautaro de Buin
San Marino League
17:00 SP Cosmos ?-? Murata
17:00 Folgore/Falciano ?-? Faetano
17:00 SP Libertas ?-? Tre Penne
Brazil Campeonato Gaucho 2
22:00 Avenida RS ?-? Veranopolis RS
22:00 GA Farroupilha/RS ?-? Guarany de Bage
Brazil Gaucho Women
22:00 EC Juventude (W) ?-? Flamengo Sao Pedro (W)
Niger Super League
19:15 AS Police (Niamey) ?-? ASN Nigelec
Spanish Segunda Division B
20:30 UD Alzira ?-? Atletico Mancha real
19:59 Real Sociedad C ?-? Club Deportivo Tropezon
19:59 CF La Nucia ?-? Eldense
19:59 Mar Menor ?-? Toledo
19:00 G. Segoviana ?-? Pontevedra
19:00 Arenas Club de Getxo ?-? UD Mutilve
19:00 Rio Sports ?-? SD Gernika
18:45 CD Cayon ?-? Racing B
Tanzania Ligue 1
19:59 Dodoma Jiji FC ?-? Tanzania Prisons
17:00 Ruvu Shooting ?-? Polisi Tanzania FC
Guatemala Liga Nacional Women
23:00 FCF El Estor (w) ?-? Muniguate (w)
22:00 St Lucia (w) ?-? CSD Barcena FF (w)
Brazil national youth (U20) Football Championship
23:00 Capital TO U20 ?-? Taquarussu EC U20
23:00 NC Paraiso U20 ?-? Palmas FR U20
22:00 Brasil de Pelotas U20 ?-? FBC Riograndense U20
22:00 Dinamo EC U20 ?-? CRB (Youth)
Costa Rica 2.Liga
21:00 Puntarenas ?-? Marineros de Puntarenas
Burkina Faso League
19:30 RC Bobo Dioulasso ?-? Vitesse Delft
19:30 RC Kadiogo ?-? US Forces Armees
19:30 AS Sonabel ?-? Etoile Filante Ouagadougou
Uruguay Segunda
22:30 CA Bella Vista ?-? Colon CF
17:00 La Luz ?-? Salus
Bosnia erzegovina 1st League
16:30 NK TOSK Tesanj ?-? FK Rudar Kakanj
Futsal Russia Division De Honor
18:00 Ukhta Tyumen Futsal ?-? MFK Torpedo Futsal
Gibraltar Premier Division
18:00 Grazies Union ?-? Mons Calpe SC
Slovenia 3.Liga
17:00 SD Cirkulane ?-? NK Zrece
17:00 Brda ?-? NK Skofja Loka
17:00 Postojna ?-? NK Svoboda Ljubljana
17:00 Sampion Celje ?-? Zavrc
Qatar B
19:45 Al Mesaimeer Club ?-? Russell City
19:45 Muaidar SC ?-? Al Markhiya
France Youth U19 League
17:00 Amiens U19 ?-? Le Havre U19
17:00 Drancy U19 ?-? Paris Saint Germain U19
17:00 Lille U19 ?-? Chambly FC U19
17:00 Evreux U19 ?-? LensU19
17:00 AuxerreU19 ?-? Dijon U19
17:00 Lyon U19 ?-? Troyes U19
17:00 Bourg Peronnas U19 ?-? Torcy U.S U19
17:00 Tours U19 ?-? Nantes U19
17:00 Cannes AS U19 ?-? Istres U19
17:00 Marseille U19 ?-? Pieve di Lota U19
17:00 Avenir Sportif Beziers U19 ?-? Colomiers U19
17:00 Montpellier U19 ?-? Ajaccio U19
16:30 StrasbourgU19 ?-? Nancy U19
Austria Landesliga
17:00 St Michael Bleiburg ?-? SAK Klagenfurt
Greece Divison C
17:00 Anagennisi Giannitsa ?-? Asteras Kalirachis
Belgian First Amateur Division
17:00 Sint-Eloois-Winkel ?-? Tienen
17:00 RFC de Liege ?-? KSK Heist
Poland Division 4
17:00 Garbarnia Krakow II ?-? Wislanie Jaskowice
17:00 Szczakowianka Jaworzno ?-? Polonia Laziska Gorne
17:00 Tomasovia Tomaszow Lubelski ?-? Podlasie Biala Podlaska
17:00 Gornik II Zabrze ?-? Zaglebie Lubin B
Argentina Reserve League
17:00 Rosario Central Reserves ?-? Racing Club Reserves
17:00 Colon Reserves ?-? Estudiantes LP Reserves
Greece U19
18:00 Olympiakos Piraeus U19 ?-? PAOK Saloniki U19
South Africa League Women
17:00 Lindelani FC (W) ?-? Westville United (W)
17:00 Umlazi Arsenal FC (w) ?-? Makhansi FC (W)
Estonia Teine Liiga
17:00 Nomme JK Kalju II ?-? Tabasalu Charma
Spain Primera Division RFEF
20:30 Zamora CF ?-? Calahorra
20:30 UE Cornella ?-? Albacete
Brazil U23 Cup
22:00 Anama U23 ?-? Codajas U23
Colombia Regional League
21:00 Deportivo Alexis Garcia ?-? E.D.P IND. Medellin
Argentina Torneo B
23:00 Sportivo Norte ?-? Ferrocarril del Estado
Brazil Campeonato Mineiro U20
22:30 Cruzeiro (Youth) ?-? America MG (Youth)
Brazil Paulista Serie B
17:00 Matonense SP ?-? Vocem SP
Switzerland - 2.Liga
19:00 Grasshoppers U21 ?-? solothurn
19:00 FC Winterthur U21 ?-? Uzi
17:30 FC Kosova Zurich ?-? Wohlen
17:00 Delemont ?-? SC Buochs
16:30 FC Munsingen ?-? Langenthal
Ireland U19 League
17:00 Derry City U19 ?-? Cork City U19
17:00 Finn Harps U19 ?-? Bray Wanderers U19
Pakistan Premier League
17:15 WAPDA FC ?-? Lyallpur
Finland Championship U20
17:00 VJS Vantaa U20 ?-? TPVTampereU20
AFC U-23 Championship
20:30 Oman U23 ?-? India U23
16:50 United Arab Emirates U23 ?-? Kyrgyzstan U23
Northern German state premier league - bayern
17:00 Bad Vilbel ?-? Viktoria Griesheim
17:00 Turk Gucu Friedberg ?-? TuS Dietkirchen
17:00 TSV Rudow ?-? Sparta Lichtenberg
English Women s Conference North
17:00 Fylde LFC (w) ?-? Sheffield (w)
17:00 Brighouse Town (w) ?-? Loughborough Lightning (W)
17:00 Derby County (w) ?-? West Bromwich WFC (w)
17:00 Hull City (w) ?-? Stoke City (w)
17:00 Nottingham Forest (w) ?-? Middlesbrough (w)
17:00 Wolves (w) ?-? Burnley (w)
Germany Regionalliga
17:00 BSV Rehden ?-? Werder Bremen (Youth)
17:00 FC Hansa Luneburg ?-? HSC Hannover
17:00 Oldenburg ?-? FC Oberneuland
Austrian 3.Liga
18:00 SV Wals-Grunau ?-? SV Kuchl
18:00 Bischofshofen ?-? Salzburger AK 1914
18:00 RW Rankweil ?-? SC Austria Lustenau B
Sweden Div 3 Mellersta
18:00 Savedalens IF ?-? IK Tord
17:00 KSF Prespa Birlik ?-? FC Rosengard
17:00 FC Stockholm Internazionale ?-? IFK Stocksund
Zambia Super League
17:00 Indeni FC ?-? Konkola Blades
17:00 Nkwazi ?-? Power Dynamos
Belarus Pershaya Liga
18:00 Dnepr Mogilev ?-? Kommunalnik Slonim
Kenya Super League
16:15 Sofapaka FC ?-? KCB SC
Guatemala D2
21:00 Deportivo Sanarate ?-? CSD Agua Blanca
21:00 Juventud Pinulteca FC ?-? C.S.D. Comunicaciones B
21:00 Marquense ?-? Coatepecano IB
21:00 CD Zacapa ?-? Deportivo Mixco
Denmark - 2.Liga
17:00 Thisted FC ?-? Kolding FC
Brasileiro, Serie C
23:00 Gremio Novorizontin ?-? Tombense
Czech Group D League
16:30 Sokol Tasovice ?-? SK Zdirec Nad Doubravou
16:30 SK Poricany ?-? Velke Hamry
16:30 So Bruntal ?-? Rymarov
16:30 Tatran Vsechovice ?-? Sumperk
16:30 Stara Rise ?-? Zdar nad Sazavou
El Salvador Reserves League
21:00 Once Deportivo de Ahuachapan Reserves ?-? CD Platense Zacatecoluca Reserves
21:00 Once Deportivo de Ahuachapán U20 ?-? CD Platense Zacatecoluca Reserves
Canadian Premier League
22:00 Atletico Ottawa ?-? York 9 FC
Norway 2.Liga
17:30 Brattvag ?-? Eidsvold Turn
17:00 Levanger FK ?-? Sotra
Israel Youth Cup
19:45 Hapoel Haifa Robbie U19 ?-? Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva U19
BRA SPC
22:00 Noroeste ?-? Botafogo B SP
18:00 EC Sao Bernardo/SP ?-? Sao Bernardo
Germany Oberliga NOFV
18:30 SV Elversberg II ?-? FV Diefflen
17:30 Fortuna Cologne II ?-? Hennef 05
17:30 Siegburger SV 04 ?-? VfL Vichttal
17:30 FC Pesch 1956 ?-? Blau-Weib Friesdorf
17:30 SV Deutz 05 ?-? SpVg Frechen 20
17:30 TuRU Dusseldorf ?-? TSV Meerbusch
17:30 FSV Duisburg ?-? SC Union Nettetal
17:30 DJK Teutonia St.Tonis ?-? Bocholt FC
17:30 VfB Hilden ?-? Cronenberger SC
17:30 FC Monchengladbach 1894 ?-? SC Dusseldorf West
17:00 FV Lorrach-Brombach ?-? Nottingen
17:00 Siegen Sportfreunde ?-? ASC 09 Dortmund
17:00 Hammer SpVg ?-? SG Finnentrop/Bamenohl
17:00 SpVgg Vreden 1921 ?-? Holzwickeder SC
17:00 SV Rochling Volkling ?-? FSV Jagersburg
17:00 Union 60 Bremen ?-? BSC Hastedt
17:00 FC Eintracht Rheine ?-? TSV Victoria Clarholz
17:00 Erndtebruck ?-? RSV Meinerzhagen
17:00 Ratingen SV ?-? FC Kleve
17:00 TSG Sprockhovel ?-? FC Kaan-Marienborn
17:00 TuS Haltern ?-? Westfalia Herne
17:00 Gutersloh ?-? SV Westfalia Rhynern
17:00 FC Kray ?-? SSVg Velbert
17:00 DJK Ammerthal ?-? TSV Abtswind
17:00 Eintracht Celle ?-? TuS Bersenbruck
17:00 VfL Alfter ?-? Borussia Freialdenhoven
17:00 BC Viktoria Glesch Paffendorf ?-? Bergisch Gladbach 09
17:00 SC Spelle-Venhaus ?-? Rotenburger SV
17:00 SV Breinig ?-? SV Eilendorf
17:00 TSV Sasel ?-? Bramfelder SV
17:00 Germania Egestorf ?-? HSC BW Schwalbe Tundern
17:00 Duren ?-? Hurth
17:00 SpVg Wesseling-Urfeld ?-? FC Viktoria Arnoldsweiler
17:00 MTV Gifhorn ?-? SVG Gottingen 07
17:00 Schwarz-Weiss Essen ?-? TVD Velbert
17:00 TuS Blau-Weiss Lohne ?-? VfL Oldenburg
17:00 SC Velbert ?-? SpVg Schonnebeck
17:00 SF Niederwenigern ?-? TV Jahn Hiesfeld
17:00 TSV Schwabmünchen ?-? TSV Dachau 1865
17:00 FC Hagen/Uthlede ?-? Kickers Emden
Brazil Campeonato Pernambucano A2
22:00 America PE ?-? Ipojuca AC
22:00 Ypiranga PE ?-? Caruaru City FC
Jordan League Division 1
16:30 Blama ?-? Amman FC
16:30 AL-Sareeh ?-? Kufer Soom
France Ligue 5
17:00 Bourges Foot II ?-? Deols
17:00 St Jean Le Blanc ?-? FC Ouest Tourangeau
17:00 Bretigny Foot C.S ?-? Paris FC II
Colombia Copa Premier
23:00 Leones ?-? Bogota FC
Bolivia Nacional B
23:30 Atletico Bermejo ?-? Universitario De Vinto
23:00 Deportivo Shalon ?-? CD Torre Fuerte
Portugal Campeonato Nacional
19:00 CF Uniao Madeira ?-? Forjaes
19:00 GD Fontinhas ?-? Praiense
18:00 Tirsense ?-? Amarante
18:00 Gondomar ?-? Leca
18:00 Merelinense ?-? Maria da Fonte
18:00 Sertanense FC ?-? Aidan Heinus
18:00 AD Castro Daire ?-? GDSC Alvarenga
18:00 Ferreira de Aves ?-? Uniao de Coimbra
18:00 Coruchense ?-? Sintrense
18:00 Santa Marta de Penaguiao ?-? Vila Real
18:00 Salgueiros ?-? Sp. Espinho
18:00 Limianos ?-? Maritimo B
18:00 Belenenses ?-? Loures
18:00 Lusitano GC Moncarapachense ?-? Montemor
18:00 Marr Tino ?-? Mirandela
18:00 Valadares Gaia FC ?-? CD Gouveia
18:00 Vila Mea ?-? USC Paredes
18:00 Sacavenense ?-? Operario Desportivo Lagoa
18:00 Benfica C.Branco ?-? Peniche
18:00 Pinhalnovense ?-? Imortal DC
18:00 Vilaverdense ?-? Camacha
Mauritania Division 1
20:30 ASC Tevragh Zeine ?-? AS Garde Nationale
Chile Tercera
22:00 Escuela Macul ?-? Municipal Santiago
Finland Kolmonen
17:00 PPJ Akatemia ?-? P-Iirot
Argentine Torneo A
23:30 Gimnasia yTiro ?-? Defensores Pronunciamiento
23:30 Villa Mitre ?-? CA Juventud Unida San Luis
23:00 Boca Unidos ?-? Union Sunchales
23:00 Club Circulo Deportivo ?-? Huracan Las Heras
23:00 Sarmiento Resistencia ?-? Sportivo Belgrano
23:00 Juventud U.Gualeguaychu ?-? Defensores Belgrano (VR)
23:00 Estudiantes de San Luis ?-? Olimpo Bahia Blanca
18:00 Douglas Haig ?-? Central Norte Salta
Guatemala Segunda Division
21:00 Deportivo Santa Cruz A.V ?-? CD Salama
21:00 CSYD Carcha ?-? Manati FC
21:00 Deportivo Tiquisate ?-? Pajapita FC
Norway Division 1 Women
17:00 Amazon Grimstad (w) ?-? Grei (w)