livescores.az

Yesterday Games

Order by:
| Live | Today | Yesterday | Tomorrow | Not Started | Finished
Refresh [ 18:37:07 Change ]
English Premier League
F03/12 00:15 Manchester United 1 3-2 Arsenal
German Bundesliga
F03/12 23:30 Union Berlin 1 2-1 RB Leipzig 1
England FA Cup
F03/12 23:45 Gateshead 1 0-2 Charlton Athletic 1
F03/12 23:45 Rotherham United 4 1-0 Stockport County 3
Spanish Copa Del Rey
F03/12 00:00 Villa de Fortuna 1 0-7 Cadiz 1
F03/12 00:00 Ibiza Islas Pitiusas 6 1-1 Tenerife 2
England Championship
F03/12 23:45 Fulham 3 1-1 Bournemouth AFC 6
England U23 League Cup
F03/12 16:00 Swansea City U23 4 2-4 West Ham U23
Turkish Super Liga
F03/12 21:00 Kasimpasa 3 1-1 Besiktas JK 3
International Club Friendly
F03/12 19:00 FC Pisek 4-5 Bohemians1905 B
C03/12 16:00 FC Copenhagen ?-? Silkeborg
TBD03/12 20:30 First Wien 1894 ?-? St.Polten
International Friendly
F03/12 19:59 Costa Rica (w) 3-1 Nicaragua (w)
C03/12 13:00 Israel U17 ?-? England U17
Brazil Serie A
F03/12 03:00 Gremio (RS) 3 3-0 Sao Paulo 2
F03/12 01:00 Bahia 2 2-3 Atletico Mineiro 3
Holland Jupiler League
F03/12 23:00 SC Telstar 1 1-3 VVV Venlo 1
F03/12 23:00 Helmond Sport 1-1 Volendam 1
F03/12 23:00 MVV Maastricht 2 1-1 FC Oss 2
F03/12 23:00 Almere City FC 1 2-0 FC Eindhoven 2
F03/12 23:00 Den Bosch 1 0-5 NAC Breda
F03/12 23:00 Dordrecht 4 2-5 Roda JC 1
England U23 Premier League
F03/12 23:00 Derby County U23 2 3-1 Chelsea U23 2
F03/12 23:00 Leeds United U23 1 3 1-3 Leicester City U23 1
F03/12 23:00 Fulham U23 2 4-2 Wolves U23
F03/12 19:00 Norwich City U23 2 5-2 Reading U23 6
F03/12 17:00 Brighton U23 3-0 Liverpool U23 1
England U23 1.Liga
17:00 Sheffield Wed U23 ?-? Hull City U23
F03/12 17:00 Wigan U23 1 2-3 Barnsley U23
German Bundesliga 2
F03/12 21:30 Darmstadt 2 1-3 Fortuna Dusseldorf 1
F03/12 21:30 Werder Bremen 2 4-0 Erzgebirge Aue 2
Portugal Primeira Liga
F03/12 23:00 Portimonense 3 0-3 FC Porto 1
France Ligue 3
F03/12 22:00 Bastia Borgo 3 1-0 Le Mans 1 3
F03/12 22:00 Chambly FC 3 2-2 Sedan 3
F03/12 22:00 Villefranche 1 1-0 Creteil 3
F03/12 22:00 Boulogne 1-2 Stade Lavallois MFC
F03/12 22:00 Orleans US 45 1 2 0-1 Sete FC 4
F03/12 22:00 Red Star FC 93 2 2-1 Bourg Peronnas 2
TBD03/12 22:00 Annecy ?-? Chateauroux
England Youth FA Cup
F03/12 23:00 Plymouth Argyle U18 1-2 Brighton Hove Albion U18
Russia Youth Championship League
F03/12 15:00 Spartak Moscow Youth 2 0-1 CSKA Moscow (R) 1 5
F03/12 15:00 Strogino Youth 1 0-1 Rubin Kazan (R) 3
F03/12 15:00 FK Ural Youth 1 4-1 Ufa Youth 3
F03/12 15:00 Krylya Sovetov Samara Youth 5 1-2 Dinamo Moscow Youth 1
F03/12 15:00 FK Nizhny Novgorod Youth 3 5-2 Konopliev Youth 1
F03/12 15:00 FK Krasnodar Youth 1 4-0 Arsenal Tula Youth
F03/12 15:00 Lokomotiv Moscow Youth 1-0 UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth 1 2
F03/12 15:00 FC Terek Groznyi Youth 1 2 1-2 Khimki Youth 4
F03/12 15:00 FK Rostov Youth 4 0-2 Chertanovo Moscow Youth 1
F03/12 15:00 PFC Sochi Youth 2 4-2 Zenit St.Petersburg Youth 2
German 3.Liga
F03/12 22:00 Zwickau 1 1 1-2 Saarbrucken 1
Belgian Pro League
F03/12 23:45 Sint-Truidense 2 1-2 Saint Gilloise 2
Poland Ekstraklasa
F03/12 23:30 Gornik Zabrze 2 3-1 Slask Wroclaw 2
F03/12 21:00 Stal Mielec 3 2-1 Wisla Plock 1 7
Russia Premier League
F03/12 19:59 Zenit St. Petersburg 5 2-2 Rostov FK 5
Italian Serie B
F03/12 23:30 Perugia 4 1-0 Vicenza 1
Chinese Football Association Jia League
F03/12 15:30 Xinjiang Tianshan Leopard 0-3 Heilongjiang Lava Spring 2
F03/12 11:00 Jiangxi Liansheng FC 3 2-2 Bei Li Gong 3
Holland Eredivisie
F03/12 23:00 Groningen 1 1-1 PEC Zwolle 3
F03/12 00:00 AFC Ajax 5-0 Willem II 3
Poland Mloda Ekstraklasa
F03/12 15:00 Rakow Czestochowa (Youth) 2-1 Jagiellonia Bialystok (Youth)
Primera Division de Mexico
F03/12 07:00 Pumas U.N.A.M. 1 0-1 Atlas 1
French Feminines D1
F03/12 21:30 Montpellier (w) 3 0-0 Paris FC (w) 2
UAE Division 1 Group A
F03/12 16:40 Al-Hamriyah 3 3-1 Gulf Heroes FC 2
F03/12 16:35 Ahli Al-Fujirah 2 1-1 Masfut 1
F03/12 16:35 Al Taawon 2-3 Al-Jazira Al-Hamra 3
F03/12 16:35 Dabba Al-Fujairah 1 1-0 Masafi 1 3
Scottish Championship
F03/12 23:45 Inverness 1 1-0 Kilmarnock 1
Primera Division de Colombiano-Apertura
F03/12 05:05 Millonarios 3 3-0 Alianza Petrolera 4
F03/12 03:00 Deportes Tolima 5 2-0 America de Cali 1 1
Saudi Arabia Division 2
F03/12 16:35 Wajj 1 1 1-1 Al Dahab 5
F03/12 16:25 Al Liwaa 1-1 Al-Sadd FC(SA)
F03/12 16:20 Al Bukayriyah 2-2 Al-Riyadh
F03/12 16:20 Al-Arabi(KSA) 1 2-1 Al Entesar 2 6
F03/12 16:10 Al-Sharq 0-1 Al-Washm
F03/12 15:55 Al-Rawdhah 2 0-1 Al-Saqer 1 4
F03/12 15:55 Al Safa(KSA) 2 0-0 Al Nairyah 2
Israel Leumit League
F03/12 17:00 AS Ashdod 3 0-0 Sectzya Nes Ziona 1 3
F03/12 17:00 Maccabi Bnei Raina 2 2-0 Ironi Nir Ramat HaSharon 1
F03/12 17:00 Hapoel Ramat Gan 3 0-1 Kafr Qasim 4
F03/12 17:00 Bnei Yehuda Tel Aviv 4 0-0 Maccabi Ahi Nazareth 1
F03/12 17:00 Hapoel Afula 2 1-2 Hapoel Raanana 2
F03/12 17:00 Hapoel Kfar Saba 1 1-2 Hapoel Umm Al Fahm 6
F03/12 17:00 Beitar Tel Aviv Ramla 1 1-2 Hapoel Petah Tikva 1 2
F03/12 17:00 Hapoel Rishon Lezion 2 0-2 Hapoel Akko 2
Primera Division de El Salvador
F03/12 04:30 CD Chalatenango 1 2 0-0 CD FAS 4
Swiss Challenge League
F03/12 23:30 Yverdon 3 2-1 Schaffhausen 2
F03/12 23:30 Stade Ouchy 3 0-0 Neuchatel Xamax 3
F03/12 23:30 Aarau 1 4 2-0 Winterthur 2
Poland Liga 1
F03/12 23:30 Miedz Legnica 1 2-0 GKS Tychy 6
F03/12 21:00 Zaglebie Sosnowiec 2 5-0 Gornik Polkowice 2
German Frauen Bundesliga
F03/12 21:00 Eintracht Frankfurt (w) 2 3-3 Turbine Potsdam (w) 1 1
Spanish Bizkaia-Tercera Division
F03/12 23:15 Real Jaen CF 3 2-1 CD Huetor Vega 2
F03/12 22:30 CD Serverense 5 3-2 CE Felanitx 2
F03/12 22:00 SD San Ignacio 2 3-0 Amurrio 4
Kuwaiti Premier League
F03/12 20:35 Al-Arabi Club (KUW) 1 4 2-2 Al-Salmiyah 5
F03/12 18:20 Al-Ttadamon(KUW) 1 2-1 Al-Yarmouk 2
Slovak Super Liga
F03/12 19:59 Zlate Moravce 1 1-2 Slovan Bratislava
Algeria U20 Youth League
F03/12 18:15 MC Oran U21 1 3 1-1 RC Arba U21 5
F03/12 18:00 HB Chelghoum Laid U21 3 1-1 USM Alger U21 1
F03/12 13:00 JS Kabylie U21 1 1-0 US Biskra U21 1
F03/12 13:00 ASO Chlef U21 2 2-1 JS Saoura U21 3
F03/12 13:00 NC Magra U21 2 1-2 ES Setif U21 2
F03/12 13:00 CR Belouizdad U21 3 7-1 NA Hussein Dey U21 1
Scottish Division Two
F03/12 23:45 Edinburgh City 3 0-1 Annan Athletic 2
Bosnia and Herzegovina Premier League
F03/12 21:00 HSK Zrinjski Mostar 1 6-2 Leotar 1
Israel Youth League
F03/12 13:00 Hakoach Macabi Ramat Gan U19 2 1-0 Beitar Shimshon Tel Aviv U19 2
Botola 2
F03/12 18:30 Raja de Beni Mellal 1-0 Itihad Z. Khemisset
F03/12 18:30 USM Oujda 1-2 UTS Union Touarga Sport Rabat
Georgia Primera Division
F03/12 19:00 Dinamo Batumi 2-2 Dila Gori
Australia A-League
F03/12 12:55 Wellington Phoenix 3 0-2 Western Sydney 2
Holland Eredivisie Women s
F03/12 22:30 Excelsior Barendrecht (w) 1 2-2 SC Heerenveen (w) 2
Israel B League
16:00 Hapoel Iksal ?-? Maccabi Tamra
F03/12 16:00 Hapoel Kaukab 3 1-2 Tzeirey Kafr Kana 3
F03/12 15:45 Hapoel Kfar Shalem 2-1 Hapoel Bikat Hayarden 2
F03/12 15:15 Hapoel Holon Yaniv 3 2-0 Hapoel Marmorek lrony Rehovot 6
F03/12 15:00 Hapoel Kafr Kanna 2 0-0 Maccabi Tzur Shalom 2
F03/12 15:00 Hapoel Migdal HaEmek 2 2-1 Hapoel Ironi Baka El Garbiya 2
F03/12 15:00 Maccabi Shaarayim 2-1 Hapoel Azor 2
F03/12 15:00 SC Maccabi Ashdod 2 0-2 Shimshon Kafr Qasim 1 2
F03/12 14:45 Moadon Sport Tira 1-3 Rubi Shapira
F03/12 14:45 Hapoel Herzliya 3 4-2 Ironi Nesher 1 3
F03/12 14:30 MS Ironi Kuseife 1 1-2 Maccabi Yavne 1
F03/12 14:15 Bnei Eilat 2-1 Maccabi Kabilio Jaffa 1
F03/12 14:00 Agudat Sport Nordia Jerusalem 4 2-1 Maccabi Herzliya 2
F03/12 14:00 Hapoel Ashkelon 2 0-1 Shimshon Tel Aviv 1 2
F03/12 12:45 Ironi Tiberias 3 3-1 Hapoel Bnei Zalfa 1 3
Algerian Ligue Professionnelle 1
F03/12 18:00 RC Relizane 1-1 CS Constantine 3
F03/12 18:00 WA Tlemcen 3 0-2 OM Medea 2
P03/12 20:00 MC Alger ?-? Paradou AC
Bolivia Primera Division
F03/12 04:00 Real Tomayapo 3 0-0 The Strongest 1 2
Costa Rica Primera Division
F03/12 05:00 Santos De Guapiles 2 3-2 Alajuelense 1
Romania Liga I
F03/12 23:00 Academica Clinceni 6 1-0 Dinamo Bucuresti 3
Albania Super league
F03/12 19:45 Teuta Durres 3 1-1 Vllaznia Shkoder 1 1
F03/12 16:45 KF Laci 1 5-0 KS Dinamo Tirana 1
Cyprus 2 Division
F03/12 21:00 Onisilos Sotiras 2 1-0 Ahironas Liopetriou 2
Welsh Premier League
F03/12 23:45 Bala Town F.C. 4 1-4 The New Saints 1
Hungary Borsodi Liga
F03/12 23:00 Paksi SE Honlapja 3 2-3 Budapest Honved 2
South Africa First League
F03/12 17:30 Platinum City 0-1 Cape Town All Stars
Danish 1st Division
F03/12 22:15 Hobro 1 1-2 Helsingor 1
F03/12 21:30 Fredericia 1 2 0-2 AC Horsens
Ukraine U21 Liga
F03/12 14:00 Metalist 1925 Kharkiv(U21) 2-1 Kolos Kovalivka U21
F03/12 14:00 Rukh Vynnyky U21 2-0 FC Vorskla U21
P03/12 14:00 Dnipro-1 U21 ?-? Chernomorets Odessa U21
P03/12 14:00 Veres Rivne U21 ?-? Dinamo KyivU21
Mexico Primera Divison A
F03/12 05:00 Venados FC 4 0-2 CF Atlante 3
Portugal Segunda Liga
F03/12 00:15 Casa Pia AC 5 1-0 Varzim 3
Four Nations Tournament
C03/12 16:00 spain U17 ?-? Portugal U17
Belgian Second Division
F03/12 23:00 KMSK Deinze 1 3-0 Excelsior Virton 3
Northern Ireland IFA Championship
F03/12 23:45 Dundela 1 3-0 Ballyclare Comrades 1
F03/12 23:45 Newry City 1 2-0 Annagh United 3
Ukrainian Premier League
F03/12 19:00 FC Shakhtar Donetsk 2 6-1 FC Lviv 1 1
Australia W-League
F03/12 12:45 Canberra United (w) 0-1 Melbourne City (w)
F03/12 10:20 Wellington Phoenix (W) 0-0 WS Wanderers (w) 2
Cyprus 1 Division
F03/12 21:00 Aris Limassol 2 1-0 Olympiakos Nicosia FC 1
Armenia Premier League
F03/12 18:30 Urartu 0-0 FC Avan Academy 1
P03/12 14:00 Se Wan Boy ?-? FC Pyunik
Chinese Football Association Yi League
F03/12 10:00 Kunming Zheng He Shipman 1-1 Yanbian Longding
Futsal Spain Division De Honor
F03/12 23:30 Xota Navarra Futsal 4-3 Vaidepenas Futsal
F03/12 22:00 Real Betis Futsal 1-4 Peinsa F.S. Cartagena Futsal
Belgian U21
TBD03/12 22:30 Club Brugge U21 ?-? Racing Genk U21
Malta First Division League
F03/12 19:59 Naxxar Lions 2 1-0 Rabat Ajax 1
Luxembourg Promotion DHonneur
F03/12 23:00 FC Marisca Mersch 2 2-5 UN Kaerjeng 97 1 3
Ireland Leinster Senior League
TBD03/12 23:45 St. Mary s ?-? Ringmahon Rangers
Iran Div 2
F03/12 14:45 Sepidrood Rasht 1 1-0 Payam Mashhad 2
F03/12 14:30 Shahrdari Mahshahr 4 4-0 Niroye Zamini 1 2
F03/12 14:30 Shahid Oraki Eslamshahr 2 1-1 Naft Gachsaran 3
Uruguay U19 League
F03/12 16:00 Rentistas U19 1 2 4-0 Danubio U19 3
F03/12 16:00 Boston River U19 5 2-1 Racing Club de Montevideo U19 2
F03/12 16:00 Liverpool Montevideo U19 3 4-3 Cerro U19 4
Brazil Serie D
F03/12 22:30 Cerrado EC 2 2-2 ASEEV 4
F03/12 03:00 Centro Sportivo Paraibano 2-2 Sport Lagoa Seca
P03/12 00:00 Pinheiro AC ?-? Sao Jose MA
Egypt Division 2
F03/12 16:40 FC Porto Suez 1 1-1 ZED FC 1
F03/12 16:30 El Daklyeh 3-1 Bur Fouad 1
F03/12 16:30 El Entag Al Harby 2 1-1 Banha 2
F03/12 16:30 Al Nasr Cairo 2 1-1 Petrojet 2
F03/12 16:25 Belbeis FC 2-3 Wadi Degla SC 3
Republic of Ireland Amateur Cup
F03/12 23:45 Leixlip United 1 1-1 St Francis FC 5
Mexico Liga TDP
F03/12 21:00 CD Novillos Neza 1 1 1-3 Club Carsaf 1 1
India League Women
F03/12 13:00 Rajasthan (W) 1 2-2 Bihar (W)
F03/12 13:00 Sikkim (W) 2 1-1 Maharashtra (W) 1
F03/12 08:00 Arunachal Pradesh (W) 2 0-1 Jammu Kashmir (W) 1
F03/12 08:00 Himachal Pradesh (W) 1-2 Assam (W)
French Championnat Amateur
F03/12 23:00 Angouleme 0-1 FC Bergerac 2
Romania - Liga 3 Seria
F03/12 15:00 AFC Hermannstadt 2 0-7 FC Pucioasa
F03/12 15:00 CSM Flacara Moreni 4 1-3 AFC Progresul Spartac Bucuresti 5
F03/12 15:00 ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu II 0-2 CNS Cetate Deva 1 1
F03/12 15:00 CSM Slatina 2 2-0 CSO Petrolul Potcoava 1
F03/12 15:00 CS Aerostar Bacau 4 1-0 CSM Ramnicu Sarat 2
F03/12 15:00 Unirea Bascov 1 3-0 Dinamo Bucuresti 2 1 1
F03/12 15:00 Steaua Bucuresti 2 2 4-2 Real Bradu 1
F03/12 15:00 CSC Dumbravita 1 1-0 Gloria Lunca Teuz Cermei 4
F03/12 15:00 ACS Sepsi II 3 1-1 ACS KSE Targu Secuiesc 1 4
F03/12 15:00 Arges Pitesti B 3 0-2 Rapid Bucuresti II 3
F03/12 15:00 ACS Viitorul Cluj 3 2-0 Avantul Reghin 3
F03/12 15:00 FCM Alexandria 3 5-1 CS Sporting Rosiori 1
Burundi League
F03/12 17:00 Royal Muramvya FC 2 0-3 Les Crocos 2
Wales FAW Championship
F03/12 23:45 Colwyn Bay 2 2-1 Gresford 2
F03/12 23:45 Pontypridd 8-1 Afan Lido 4
F03/12 23:30 Risca Utd 1 2-1 Ammanford 6
F03/12 23:30 Llangefni town 1 6 0-3 Conwy Utd 2
F03/12 23:30 Llanelli 3-1 Goytre Utd 5
F03/12 23:30 Taffs Well 1 3 1-1 Cambrian Clydach 2
Portugal Liga 3
F03/12 23:30 Anadia 2 2-1 S. Joao Ver 1 4
F03/12 19:00 Oriental Dragon 1 0-0 Sporting CP B
Egypt Premier League Women
F03/12 17:00 El Gounah (W) 1-0 Maadi Yacht Club (w) 2
Italy Futsal
F03/12 23:30 Catania Futsal 2-2 Romania Indoor Soccer
F03/12 23:30 CMB Matera Futsa 1 1-7 Petrarca Padova C5 Futsal
F03/12 23:00 Napoli Futsal 2-2 L84 Futsal 1
F03/12 23:00 Pessah Lo Fano 3-1 Sandro Abate Avellino Futsal
Croatia 2.HNL
F03/12 16:25 Dinamo Zagreb II 4 1-0 Kustosija 1
Lebanese Premier 2
F03/12 16:15 Nahda Barelias 2 1-0 AL egtmaaey trablos 2
F03/12 16:15 Sporting Al Koulailah 2 2-3 Shabab Majdal Anjar 3
Indonesia Super League
F03/12 17:45 Persija Jakarta 4 1-0 Pstni 4
F03/12 15:15 PSIS Semarang 3 1-2 PSS Sleman 3
F03/12 12:15 Persik Kediri 1 2-0 Persita Tangerang 1 3
Arab Nations Cup
F03/12 23:00 Syrian 2 2-0 Tunisia 1 1
F03/12 19:59 Mauritania 1 0-1 United Arab Emirates 2
F03/12 17:00 Oman 1-2 Qatar
F03/12 14:00 Bahrain 3 0-0 Iraq 2
Bangladesh Independence Cup
F03/12 15:45 Rahmatganj MFS 1 2-3 Swadhinata KS 2
Armenia Division 2
F03/12 15:00 Pyunik B 1 0-5 Lernayin Artsakh
F03/12 14:30 Alashkert B Martuni 2-1 Gandzasar Kapan 1
Nepal super
F03/12 15:00 Satdobato Youth Club 2 4-1 Nepal APF 1
F03/12 11:15 Friends FC 1 1-1 Three Star 2
Niger Super League
F03/12 19:15 AS Police (Niamey) 2 5 1-1 AS Douanes de Niamey 2
Argentina Regional League
F03/12 00:10 Universidad Nacional de Cuyo 0-1 CA Fray Luis Beltran 3
F03/12 00:10 Godoy Cruz Reserves 4 0-2 Huracan Las Heras Reserves 5
Romania - Liga 2 Seria
F03/12 19:00 Concordia Chiajna 1 3 0-0 Hermannstadt 1 3
Tanzania Ligue 1
F03/12 17:00 Ruvu Shooting 1-2 Namungo FC 3
Mali Premiere Division
F03/12 22:00 Cercle de Bamako 3 0-2 Yeelen 1
F03/12 19:59 Monrovia Black Star 1-0 Real Bamako
Burkina Faso League
F03/12 19:30 RC Bobo Dioulasso 2 1-1 AS Police Ouagadougou 4
F03/12 19:30 ASFA-Yennenga 3 1-1 Vitesse Delft 1
Futsal Russia Division De Honor
F03/12 20:30 MFK Torpedo Futsal 4-3 Dynamo Samarra Futsal
F03/12 19:59 Ukhta Tyumen Futsal 5-5 MFK CPRF Futsal
F03/12 19:59 Novali Futsal 2-3 Norilsky Nickel Futsal
P03/12 19:59 MFK Torpedo Futsal ?-? Dynamo Samarra Futsal
Japan Futsal League
F03/12 14:30 fugador sumida Futsal 9-0 Espo Lada Hokkaido Futsal
F03/12 12:00 Fuchu Athletic FC Futsal 3-2 Shonan Bellmare Futsal
Gibraltar Premier Division
F03/12 23:45 Lynx FC 2 6-2 Europa Point 3
Ghana Premier League
P03/12 19:00 Medeama SC ?-? Accra Hearts of Oak
India Santosh Trophy
F03/12 10:00 Haryana 1 0-4 Delhi FC
P03/12 13:30 Uttarakhand FC ?-? Punjab FC
P03/12 11:00 Bihar ?-? Jharkhand
Argentina Reserve League
F03/12 16:00 Lanus Reserves 2 2-3 Rosario Central Reserves 4
F03/12 16:00 River Plate R 3 2-1 Defensa y Justicia Reserves 2
F03/12 16:00 Central Cordoba SdE Reserves 1 0-3 Union Santa Fe Reserves
F03/12 16:00 Colon Reserves 1 1-0 Atletico Tucuman Reserve 1 2
F03/12 16:00 Godoy Cruz Reserves 2 0-2 Platense Reserves 3
F03/12 00:00 Club Atletico Mitre Reserves 5 1-4 Gimnasia Mendoza Reserves 6
F03/12 00:00 Belgrano Reserves 2 1-0 Independiente Rivadavia Reserves
F03/12 00:00 Argentino Merlo Reserves 1 4 1-2 San Martin Burzaco Reserves 1 3
Spanish Ladies Premier League B
F03/12 00:30 Puerto del Carmen (W) 4 4-3 Orientacion Maritima (W) 5
India Bangalore Super Division
F03/12 14:15 Bangalore Dream United FC 1 0-1 BUFC 1
F03/12 12:15 Kickstart Karnataka FC 1 7-0 ADE FC
F03/12 10:15 Student Union FC 0-1 ASC 2
French Guiana Ligue 1
F03/12 03:00 ASC Remire 2 4-0 Loyola O.C 3
Panama First Division Women
F03/12 04:00 Tauro FC (w) 1 3-1 CD Universitario (w) 6
El Salvador Reserves League
F03/12 00:30 CD Chalatenango Reserves 2 0-2 CD Aguila Reserves 1 2
Indonesia Liga 3
F03/12 13:10 PSKBS Kuta Binjai 1 0-0 PSSA Asahan 4
F03/12 13:00 Deltras Sidoarjo 1 4-0 Blitar Poetra FC 5
F03/12 11:10 Persemar Martapura 2 2-2 Perseam Amuntai 2
F03/12 11:00 Batak United 2 1-3 Karo United 1
F03/12 11:00 PSDS Deli Serdang 3-2 Saba Bangunan United 1
F03/12 11:00 Sahedewa Galapagos Utd 3 0-2 PS Tunas Muda Ubud 5
P03/12 10:00 Madura FC ?-? Arema Indonesia Malang
Ethiopia Premier League
F03/12 19:00 Hadiya Hossana 3 0-1 Addis Ababa Ketema 2
F03/12 16:00 Sebeta City 0-0 Dire Dawa 1
Fiji National League
F03/12 11:00 Labasa FC 2 2-1 Navua FC
Northern German state premier league - bayern
F03/12 23:00 FV Wiehl 2000 3 1-0 SSV Homburg Numbrecht 2
Georgia Division
F03/12 13:30 Chikhura Sachkhere 0-6 Merani Martvili
F03/12 13:30 FC Merani Tbilisi 2-1 FC Sioni Bolnisi
F03/12 13:30 FC Metalurgi Rustavi 5-3 FC Shevardeni
F03/12 13:30 WIT Georgia Tbilisi 4-0 Baia Zugdidi
F03/12 13:30 Gagra Tbilisi 3-0 Gareji Sagarejo
Germany Regionalliga
F03/12 22:00 Carl Zeiss Jena 2 2-0 Berliner AK 07 3
F03/12 22:00 TSG Hoffenheim (Youth) 3 2-0 VfB Stuttgart II 3
F03/12 22:00 Astoria Walldorf 5 0-4 TSV Steinbach Haiger 2
F03/12 22:00 SV Babelsberg 03 1 2-0 SV Tasmania Berlin 1
F03/12 22:00 Hertha BSC Berlin Youth 1 3-0 Germania Halberstadt 1
F03/12 22:00 Bayern Munchen (Youth) 2 2-0 FV Illertissen 2
P03/12 22:30 Monchengladbach AM. ?-? Fortuna Dusseldorf (Youth)
P03/12 22:30 Rot-Weiss Ahlen ?-? Rot-Weiss Essen
P03/12 22:00 Wacker Burghausen ?-? Viktoria Aschaffenburg
P03/12 22:00 SC Eltersdorf ?-? Unterhaching
CAN W-U20
F03/12 19:59 Botswana (w)U20 1-3 Ethiopia (w) U20
F03/12 17:00 Uganda (w) U20 1-0 South Africa (w) U20
Turkmenistan Premier League
F03/12 15:00 FC Altyn Asyr 1-0 Sagadam FK
F03/12 14:00 Energetik Mary 0-0 FC Ahal
F03/12 14:00 FC MERW 4-0 HTTU Asgabat
F03/12 14:00 Nebitchi 0-1 Kopetdag Asgabat
Mexico Liga MX Femenil
F03/12 22:45 Cruz Azul (w) 0-4 Tigres (w) 1
Uruguay League Women
F03/12 03:30 Nacional De Football (w) 6-0 Defensor Sporting (w) 3
Senior Cup
F03/12 23:45 Larkview Boys 4 2-1 Skerries Town FC 4
Indian Super League
F03/12 18:00 Chennai Titans 2 0-0 East Bengal 1
Curacao League
F03/12 04:00 Inter Willemstad 3 1-1 Scherpenheuvel 1 6
F03/12 04:00 SV SUBT 2 0-0 RKV FC Sithoc 1
Vietnamese First Division
C03/12 14:00 Binh Phuoc ?-? Tuan Tu Phu Tho
C03/12 14:00 Dak Lak ?-? Khatoco Khanh Hoa
C03/12 14:00 Can Tho ?-? An Giang
C03/12 14:00 TTBD Phu Dong ?-? Ba Ria Vung Tau FC
C03/12 14:00 Quang Nam ?-? Cong An Nhan Dan
C03/12 14:00 Pho Hien ?-? Huda Hue
Palestine Cup
F03/12 17:00 Wadi Al Nes 1 1 3-0 Islami Sour Baher
Germany Oberliga NOFV
F03/12 23:00 FC Kleve 8-0 SC Velbert
F03/12 22:30 Bergisch Gladbach 09 2-1 Fortuna Cologne II
F03/12 22:30 Hessen Dreieich 3 4-2 FC Eddersheim 2
F03/12 22:30 SC Dusseldorf-West 1 1-2 TV Jahn Hiesfeld
F03/12 22:30 HSV Barmbek Uhlenhorst 1 1-4 SC Concordia Hamburg 3
F03/12 22:30 SSVg Velbert 2-0 FC Monchengladbach 1894 1 1
P03/12 22:30 Hamm United ?-? Bramfelder SV
Mexico Segunda Division
F03/12 21:00 Tuzos Pachuca 2 1-1 CD Matamoros 2
P03/12 00:00 Yalmakan FC ?-? Intel Paja
Bolivia Nacional B
F03/12 23:30 Universitario De Vinto 1 2-1 Universitario de Sucre 1 1
Israel C League
14:00 Hapoel Merhavim ?-? Ironi Modiin
F03/12 15:30 Moadon Sport Roch Tel Aviv 1 0-2 Hapoel Qalansawe
F03/12 15:15 SC Bnei Yaffo Ortodoxim 5 4-2 Beitar Kfar Saba Shlomi 1
F03/12 15:00 Beitar Haifa Yakov 1 1-0 Hapoel Tirat Karmel 1
F03/12 15:00 Ironi Beit Dagan 4 1-1 Hapoel Hod HaSharon 5
F03/12 15:00 Maccabi Lroni Amishav Petah Tikva 3 1-2 Hapoel Kiryat Ono 2
F03/12 14:00 Maccabi Ironi Netivot 3 2-0 Maccabi Ironi Sderot 2
F03/12 14:00 Hapoel Merhavim 1 1-3 Ironi Modiin 3
F03/12 13:00 Ironi Or Yehuda 2 0-0 Beitar Ironi Kiryat Gat 1
F03/12 13:00 Beitar Ramat Gan 1 6-0 Hapoel Pardesiyah Noam 1 4
F03/12 12:30 Maccabi Nujeidat Ahmed 3 2-1 Tzeirey Um El Fahem 1
P03/12 14:50 Tzeirei Sakhnin ?-? Hapoel Ironi Sefad
P03/12 13:30 Hapoel Sandala Gilboa ?-? Ihud Bnei Kfar Kara
Chinese Taipei Intercity League
P03/12 14:00 Taichung Futuro ?-? NTUPES
P03/12 14:00 Hang Yuen FC ?-? Tatung FC
P03/12 12:00 Tainan City Steel ?-? Taicheng Lions
Portugal U23
F03/12 15:00 Vitoria Guimaraes U23 3 0-2 Braga U23 2
Brazil U20 Cup
F03/12 22:30 Canedense U20 2 2-0 Campineira U20 2
Brazil Campeonato Paulista Youth
F03/12 22:00 Ceara (Youth) 1 0-2 Fortaleza (Youth) 3
F03/12 22:00 Presidente Medici/MA U20 0-7 Fluminense PI (Youth) 1