livescores.az

Live Games

Order by:
| Live | Today | Yesterday | Tomorrow | Not Started | Finished
Refresh [ 15:31:21 Change ]
England Championship
1' Barnsley 0-0 Sheffield United
France Ligue 1
31' Nice 0-0 Lyon
Italian Serie A
HT Atalanta 0-0 Udinese 1
Turkish Super Liga
HT Karagumruk 1 1-1 Hatayspor 1
J-League Division 1
69' Cerezo Osaka 1 2-1 Yokohama Marinos
Russia Division 2
31' Anzhi Makhachkala 0-1 FK Kuban Kholding
German Bundesliga 2
1' St. Pauli 0-0 Hansa Rostock
1' SV Sandhausen 0-0 Werder Bremen
1' Jahn Regensburg 0-0 Hannover 96
German 3.Liga
31' Borussia Dortmund (Youth) 1 0-1 Viktoria koln 1
Belgian Pro League
1' Royal Antwerp 0-0 Club Brugge
Russia Premier League
31' FC Ufa 1 1-0 Rubin Kazan 1
Holland Eredivisie
56' FC Twente Enschede 2 0-1 NEC Nijmegen 2
Chinese FA Cup
1' Dalian Pro 0-0 Shanghai Port
Scottish Premier League
31' Saint Mirren 1-0 Glasgow Rangers 1
Poland Mloda Ekstraklasa
90+' Pogon Szczecin(Youth) 0-0 Zha Buse U19
Thai Premier League
31' Ratchaburi FC 1 0-0 Buriram United 2
31' Port FC 0-0 Prachuap Khiri Khan
1' Nong Bua Lamphu 0-0 Suphanburi FC
UEFA European U-17 Football Championship
71' Croatia U17 2-0 Liechtenstein U17
Turkey 2 Ligi A
HT Altinordu 3 0-2 Umraniyespor 1
Belarusian Premier League
46' FC Minsk 1 0-2 Slavia Mozyr 1
Andorra Super league
1' UE Engordany 0-0 Atletic Club D Escaldes
Hong Kong Premier League
75' Tai Chung FC 1 4 3-5 Biu Chun Rangers 2
Poland Liga 1
51' Zaglebie Sosnowiec 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biala 1
Spanish Bizkaia-Tercera Division
89' Grama 1 3-1 UE Olot 3
86' AD Siete Villas 2 2-1 UC Cartes 1
75' Las Rozas 2 2-0 AD Complutense Alcala
74' FC Cartagena B 1 0-0 Mazarron CF 1
74' CP San Cristobal 2 2-1 UE Castelldefels 2
74' CD Utrera 1 3-1 Xerez Deportivo 3
74' Viveiro CF 0-1 UD Somozas
74' Recreativo Huelva 2-0 CD Gerena 1
73' CD Cuarte Industrial 1 0-1 Real Zaragoza B 1
73' CD Huetor Vega 2-0 CD Torreperogil 1
73' Atletico de Madrid B 4 1-1 RSD Alcala Henares 2
72' Silla CF 1 1-1 Orihuela CF 4
72' CD Colonia Moscardo 1 0-1 CF Pozuelo Alarcon 5
72' Albacete B 1 1-0 Quintanar Del Rey 1
71' CD Roda 1 3-0 CD Olimpic Xativa 1
71' CD Ribert 2 2-0 Salamanca B 3
70' EI San Martin 2 0-0 L Entregu CF 2
70' Cordoba B 1-0 Sevilla C 3
69' UD Tomares 3 0-0 Conil CF 1
66' UB Conquense 2 1-1 CD Azuqueca 6
59' CD Binefar 1 3-0 CD Caspe 2
HT EC Granollers 1 0-0 Sant Andreu
HT EE Guineueta 1-1 UE Sants 3
90+' Yeclano Deportivo 0-0 Ciudad de Murcia
90+' Calahorra B 0-0 Haro Deportivo
90+' Villajoyosa 0-0 Valencia CF Mestalla
90+' Barbastro 0-0 CD Carinena
90+' UD Gijon Industrial 0-0 SD Lenense
90+' AD Cartaya 0-0 UD Los Barrios
90+' CD Pozoblanco 0-0 CD Cabecense
90+' Racing Murcia 0-0 Huercal
90+' CD Azuaga 0-0 EMD Aceuchal
90+' CD Calamonte 0-0 UP Plasencia
90+' CD Diocesano 0-0 CD Don Alvaro
90+' CD Miajadas 0-0 CD Badazus II
90+' Olivenza FC 0-0 Extremadura B
90+' CDFC La Calzada 0-0 CD Varea
90+' CF Calamocha 0-0 CA Monzon
90+' CD Lealtad 0-0 Sporting de Gijon B
90+' CD Mosconia 0-0 SD Navarro CF
90+' Real Titanico Laviana 0-0 Real Oviedo B
90+' Alaves B 0-0 Santutxu FC
90+' Girona B 0-0 Figueres
76' CD Bullense 0-0 CD Bala Azul
76' UD Los Garres 0-0 Deportiva Minera
61' CD Serverense 0-0 San Rafael
46' Mallorca B 1-1 San Jodie
31' CD Vera 1-0 Arucas CF 1
31' La Quadra 0-0 Tenerife B
31' Lanzarote 0-0 CD Union Sur Yaiza
31' Arandina 0-0 CA Bembibre
31' CD Buzanada 1-0 Union Viera
1' Portmany 0-0 CD Murense
1' Tenisca 0-0 Herbania
Sweden Superettan
31' Akropolis IF 1-0 Landskrona BoIS
Bosnia and Herzegovina Premier League
31' Radnik Bijeljina 0-2 NK Siroki Brijeg
31' Posusje 1 1-0 FK Zeljeznicar 1
Uzbek League
31' Sogdiana Jizak 2 0-0 Pakhtakor
Ukraine Division 2
58' FK Avanhard Kramatorsk 1-0 Nyva Ternopil
Hungary NB Ⅱ
31' SOROKSAR 0-1 Szentlorinc SE 2
31' III.Keruleti TUE 2-0 Bodajk FC Siofok 1
31' Gyori ETO 2 0-1 Pecsi MFC 1
31' Nyiregyhaza 1-0 Szolnoki MAV FC
31' Dafuji cloth MTE 0-0 Budaorsi SC 1
31' Dorogi FC 1 0-2 Csakvari TK
31' Duna-Tisza 1 0-1 Diosgyor VTK
Latvia Cup
31' Rigas Futbola skola 1-0 FK Liepaja 1
Georgia Primera Division
46' FC Shukura Kobuleti 1 0-1 Lokomotiv Tbilisi
HT Samtredia 1 1 0-0 Dinamo Batumi
Hungary Borsodi Liga
1' Debrecin VSC 0-0 Videoton Puskas Akademia
Estonia Cup
90+' Levadia Tallinn 0-0 JK Tallinna Kalev
Kazakhstan Premier League
31' FK Kaspyi Aktau 2-0 Akzhayik Oral 1
Portugal Segunda Liga
71' Feirense 2 0-2 Estrela da Amadora 2
Sweden Division 1
31' Pitea IF 1-1 IF Karlstad Fotboll
Ukrainian Premier League
31' Rukh Vynnyky 0-1 FC Mynai
Serbian Superliga
1' Backa Topola 0-0 Partizan Belgrade
Italian Campionato Nazionale Primavera
46' Juventus U20 2-1 Bologna U20 1
AFC Women’s Asian Cup Qualifying Tournament
31' Guam (w) 0-1 Lebanon (w)
Ireland Leinster Senior League
79' Drumcondra FC 2 2-0 Dublin University FC 1
78' Kilnamanagh AFC 1 0-2 Crumlin United 4
Spain Youth League
74' Real Zaragoza U19 1-0 UD Unificacion Bellvitge U19 1
31' Lugo U19 0-0 Real Aviles CF U19
16' Valladolid U19 0-0 Alcorcon U19
Tanzania First Division
31' Pan African 1-0 Pamba SC
Kosovo Superliga
31' KF Drenica Skenderaj 0-0 KF Dukagjini
31' KF Ballkani 0-0 Prishtina
Hungary NB III
31' Balatonfuredi FC 0-2 Beech Sigit 1
31' Kaposvar 0-0 RCO Agde
31' BKV Elore 1-0 Bekescsabai Elore SE II
31' Kelen SC 1 0-0 Gyirmot SE II
Denmark - 4.Liga
31' Holstebro BK 1-0 Kjellerup
31' AaB 2 0-1 ASA Aarhus
Portugal Liga 3
69' FC Caldas 3 2-0 SCU Torreense 1
Lebanese Premier 2
16' Al-Mabarrah 0-0 AL Nabi Sheet
Uzbekistan League Women
71' Lokomotiv Tashkent (w) 1 5-0 FK Buxoro (w) 2
70' Sogdiana (w) 2-0 Metallurg(w) 1
69' Bunyodkor Tashkent(w) 6-0 AGMK (w)
68' Pakhtakor Tashkent (w) 2 1-0 Navbahor (w) 1
Spanish Segunda Division B
75' Suokuaili Moss 1 1-3 Aguilas CF 1 3
75' Marino luanco 0-1 Mostoles 1 2
75' Atletico Pulpileno 3 1-2 UD Melilla 2
75' Merida AD 1 6-0 UD Tamaraceite 4
74' Cacereno 1 1-0 CD Mensajero 1
74' Ejido 0-1 Hercules 2
74' CE Europa 1 1-3 SD Ejea 1
74' Teruel 3-2 RCD Espanyol B 2 3
73' Real Aviles 1-1 Arosa SC
73' UD Levante B 1 1-1 Real Murcia 4
73' AE Prat 2 1-1 Brea 2
72' Ibiza Islas Pitiusas 1 3-0 Terrassa 1
72' AD Ceuta 2-0 Cadiz B
72' Velez CF 3 4-2 Xerez Deportivo FC 1 2
72' Villanovense 2 1-0 UD San Fernando 3
71' Andratks 2 2-3 SCR Pena Deportiva 2
71' Numancia 3 2-1 Formentera 1
71' Granada CF B 4 0-1 CS Puertollano 3
70' CD Artistico Navalcarnero 1 1-0 Union Langreo 1
70' SD Tarazona 1 2-0 Cerdanyola del Valles 4
31' Las Palmas Atletico 0-0 Don Benito 1
31' Panaderia Pulido 0-0 CD Coria 1
France Youth U19 League
31' ASPTT Dijon U19 0-1 Paris FC U19 1
Austria Landesliga
1' ASKO Kottmannsdorf 0-0 SVG Bleiburg
Poland Division 4
31' Sokol Sieniawa 1-0 Podhale Nowy Targ
Greece U19
71' Apollon Smirnis U19 2 0-1 PAS Giannina U19
Estonia Teine Liiga
73' Kohtla Jarve JK Jarve 0-5 Tallinna JK Legion B
Spain Primera Division RFEF
74' Atletico Sanluqueno 3 3-1 Real Madrid Castilla
73' Racing Santander 2 0-0 Deportivo La Coruna 1
73' Baleares 1 3-1 Sabadell 1
71' Gimnastic Tarragona 1 1-0 CD Linares Deportivo 1
70' Celta vigo b 4 1-2 CF Internacional De Madrid 3
70' UD San Sebastian Reyes 1 0-0 Badajoz 2
Germany Youth U19 League
31' Saarbrucken U19 1 0-0 VfB Stuttgart U19
31' Stuttgarter Kickers Sv U19 0-0 FC Astoria Walldorf U19 1
Ireland U19 League
31' Shelbourne U19 1-0 UCD U19 1
Georgia Division
46' Baia Zugdidi 0-2 Merani Martvili
46' FC Metalurgi Rustavi 0-0 Chikhura Sachkhere
46' FC Shevardeni 3-0 Gareji Sagarejo
HT FC Merani Tbilisi 1 0-1 FC Gagra 1
HT FC Sioni Bolnisi 1-0 WIT Georgia Tbilisi
Germany Regionalliga
31' Hamburger SV (Youth) 0-0 St Pauli II
31' SV Tasmania Berlin 0-0 Energie Cottbus
31' BSG Chemie Leipzig 1-0 FSV Union Furstenwalde 1
31' Berliner FC Dynamo 2-0 VfB Auerbach
1' ZFC Meuselwitz 0-0 Eilenburg
Sweden Div 3 Mellersta
1' Ullared 0-0 Eskilsminne IF
Zambia Super League
31' Lusaka Dynamos 1 0-0 Kafue Celtic FC
Belarus Pershaya Liga
75' FC Belshina Babruisk 1 0-2 Arsenal Dzyarzhynsk 2
Denmark 2 Division Women
31' Aarhus 1900 (w) 0-0 JAI Fodbold (w)
Kenya Super League
72' Kakamega Homeboyz 1-0 Posta Rangers
70' Nzoia United 1-1 Mathare United
67' Kariobangi Sharks 1-1 Wazito FC 1
55' Nairobi Star City 3 0-0 Bidco United 1
Finland - Kakkonen Lohko
31' GBK Kokkola 1 2-1 OLS Oulu
31' PS Kemi Kings 0-0 Narpes Kraft
31' OTP 0-0 FC Vaajakoski
31' Honka Akatemia 1-0 Ilves Tampere II 1
31' SalPa 1 0-1 EPS Espoo
31' SJK Akatemia 1-0 RoPS 2
31' VIFK 0-1 JS Hercules
31' HJS Akatemia 1-0 PIF Parainen
31' Kaarinan Pojat 1 1-0 FC Ilves-Kissat 1
31' Jyvaskyla JK 2-0 Jakobstads Bollklubb
31' TPV Tampere 0-0 Vantaa
31' Jazz Pori 1-0 GrIFK Kauniainen 1
Serbia U19 League
31' Mladost Lucani U19 0-0 FK Vozdovac U19
Hong Kong 3rd Division
HT City FC 2 0-0 Gospel Friends FC
Norway 2.Liga
31' Vard Haugesund 1-0 Nardo FK
Thai Division 1 League
31' Ayutthaya United 0-0 Raj Pracha FC
1' Chiangmai FC 0-0 Chainat FC
Germany Oberliga NOFV
31' SFC Stern 1900 0-1 Rostocker FC
31' TuS Schwachhausen 0-0 TuS Komet Arsten
Portugal Campeonato Nacional
73' CSD Camara Lobos 1-1 Vianense
90+' Ideal 0-0 O.Elvas
Finland Kolmonen
90+' TP47 Tornio 0-0 HauPa
Ukraine Division 3
31' Niva Vinica 0-2 FC Livyi Bereh